Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elutasítottam, de szeretem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasítottam, de szeretem. Csak nagyon bonyolult ez a helyzet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A volt barátom 1 éve szakított vele, 4 hónap járás után, mert "nem volt ideje rám", úgy éreztem elhanyagol, ezt szóvá is tettem neki, a vége pedig az lett hogy kidobott. Nem volt veszekedés, harag, egyszerűen megbeszéltük hogy ez így nem jó és elváltak útjaink, utána még párszor beszélgettünk barátilag, de az utóbbi hónapokban egy szót sem váltottunk egymással.

Elég sokat szenvedtem, és nagyon nehéz volt nagyjából túltennem magam a dolgon..na de most meg ismlt felbukkant a fiú a színen.

Ki szeretett volna békülni, azt mondtam neki gondolkodjon ezen egy kicsit. Pár nappal később ismét felkeresett, azt mondta átgondolta a dolgot és szeretné ha újrakezdenénk.

Én azt válaszoltam neki, hogy talán jobb lenne ha nem jönnénk újra össze, mert bár vannak még érzéseim iránta, én egy komolyabb kapcsolatot szeretnék, ahol nem kell kételelkednem és félnem attól, hogy újra elhanyagol aztán elhagy.. És nem vagyok biztos benne, hogy ő tudná azt a biztonságot és stabilitást nyújtani nekem, amire vágyom.

A fiú azt reagálta, hogy ha így gondolom akkor legyen, reméli hogy boldog leszek, de nagyon sajnálja a dolgot, változni akar. Ő hitt/ hisz benne hogy működne köztünk ez a dolog.

Azóta hogy elutasítottam, nem beszéltünk egymással. Engem viszont nagyon bánt a dolog... egyrészről úgy gondolom, hogy helyes döntést hoztam, és ezzel magamat is és őt is megvédtem egy újabb kudarctól..másrészről pedig nagyon hiányzik és ott van hogy "mi van ha".. Egyik pillanatban azt érzem jó ez így, utána pedig sírok és megőrülök miatta.

Szóval szeretnék vele lenni, de a félelem és a kételyek visszatartanak.

Mit tegyek? Belebolondulok ebbe a hyelzetbe, nagyon rossz.

Előre is köszönöm a válaszokat!

25L (a fiú 26 éves)



2016. nov. 10. 13:52
 1/8 A kérdező kommentje:
*1 éve szakított veleM, elnézést az elírásért.
2016. nov. 10. 13:53
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó döntést hoztál..csak sajnálod.

Majd lecsillapodnak a kedélyek, én mindig azt mondom az emberek nem képesek változni. Majd pár hónap után ő is ugyanolyan lenne mint régen.

Olyan párt válassz akivel ha együtt vagy akkor minden szuper.

2016. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is jó döntést hoztál. Egyrészt ez egy rövid kapcsolat volt, ha valaki már az elején is ilyen, akkor mi lenne később? Másrészt olyan emberrel, akinek ha jelzed a problémád, az a válasza, hogy kidob, nem érdemes egy percig se együtt lenni. Harmadrészt az ilyen típusú emberek ígérgetni nagyon tudnak, bizonyítani viszont már kevésbé.
2016. nov. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam is volt már hasonló helyzet. Az akkori barátom nagyon keveset foglalkozott vele, nagyon kevés időt töltöttünk együtt kettesben és nem miattam, ráadásul távkapcsolat is volt tehát minden volt ez csak normális kapcsolatnak nem volt mondható.

A lényeg, hogy én is mindig szóvá tettem neki, hogy igényelnék több találkozást, együtt töltött időt, szeretném ha foglalkozna velem többet és ne csak a barátaival.. Nekünk is az lett a vége, hogy ő szakított velem fél év után, mondván, hogy ugyan fontos vagyok neki de nem tud az egyetemi élete mellé bepasszintani engem is. (magyarán mondva tökre leszart). Szakításunk után én mondtam neki, hogy gondolja át a dolgokat és változtassunk...

3-4 hónap gondolkodási idő kellett neki, akkor írt rám újra. Én időközben nem foglalkoztam vele mégis kicsit felkavart, hogy újra beszéltünk.

Majd, most jön a lényeg, hogy nálunk nem változott semmi.. Ő akarta helyrehozni, elkezdtünk újra "randizni", sokat beszélgettünk de semmi változás nem lett.. 1-2 hónapig jó volt az újra randizás de csak ennyi.. Aztán persze ismét nagyon nehéz volt nekem elengednem őt, így, hogy szinte másodjára szakítottunk de úgy érzem, hogy jól tettem.

Te se foglalkozz a volt barátoddal, sajnos nagyon nagyon kicsi az esély, hogy bármi is változni fog. Majd inkább jön valaki akinek ha nem is lesz ideje rád de majd csinálni fog! :) Próbálj meg ne szomorkodni, kitartást neked :)

23L

2016. nov. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De legalább akkor úgy tűnik, jól döntöttem... köszi a válaszokat. :)
2016. nov. 10. 15:01
 6/8 Blade Bone ***** válasza:
Okos lány vagy, ne kételkedj a döntésedben. :)
2016. nov. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú dolog, amikor egy 25 éves lány még bele sem kóstolt a szerelembe. Jól döntöttél, kérdező. Ez a fickó láthatólag semmit sem mozdított meg benned, mint ahogy te sem őbenne. Ő is csak azért akar folytatást, mert nem talált mást, meg te is csak azért sajnálod, mert képtelen vagy ismerkedni.
2016. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Volt már egy 3 éves tartós kapcsolatom, voltam már szerelmes, tudom mi az. És nem azért nem ismerkedem másokkal, mert nem tudok, hanem mert nem akarok, amíg az exemen túl nem teszem magam teljesen, hiszen amíg érzéseim vannak iránta (és sajnos még vannak), addig csak magamat is és szegény srácot is átverném, ha kapcsolatba kezdenék. Azt pedig nem szeretném.

Köszönöm a válaszokat!:)

2016. nov. 12. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!