Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek mikor volt az első nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mikor volt az első nagy szerelme? Meddig tartott, mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor először igazán szerelmesek voltatok, nem csak a jó szex, vagy a magány elkerülése miatt voltatok kapcsolatban. Sokszor ez nem esik egybe az első kapcsolatban, legalábbis nem mindenkinél. Érdekelne, ki hogyan élte ezt meg, hány éves volt akkor, illetve szakítás lett, vagy esetleg házasság?

Leginkább férfiak válasza érdekelne, de természetesen nők is mesélhetnek :)


2016. nov. 10. 16:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
74%

Az első nagy szerelmem egy platói akármicsoda volt. 13 évesen kezdődött. XD

Manapság már nevetek a dolgon, de akkor nagyon valósnak éreztem.

Évekig utána voltam érte, és egy beteljesült szerelem(másik sráccal) vetett véget neki. Egyszerűen meguntam az üres várakozást. A srácnak azóta sem volt, és nincs is barátnője, de az mindegy, ha én sem kellettem neki.


21/L

2016. nov. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Ez aranyos :) Én leginkább beteljesült szerelemre gondoltam, mikor azt érzi az ember "igen, vele akarom leélni az életemet, mert tökéletes számomra".

Nem fogalmaztam elég pontosan, de köszönöm a választ! :)

2016. nov. 10. 16:41
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
Nekem sem volt kapcsolat az első szerelmemmel. 16 éves voltam, és 5 évig voltam teljesen oda érte, a negyedik év környékén egyszer lefeküdtünk, de aztán lett barátnője. Akkor akart tőlem kapcsolatot, de nem akartam második lenni így nem mentem bele. Találkoztam egy másik férfival, és szép lassan belé szerettem, így lett vége az első nagy szerelem szappanoperájának.
2016. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
10 évesen, vége lett a nyáritábornak.
2016. nov. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még, pedig 25 elmúltam. Kalandozgattam csak, megijedtem attól, aki komolynak tűnt, nem egy laza szexistennek.
2016. nov. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam, kemény 3 hétig jártunk, aztán szakított, mondván túl lassan haladunk (nem a szexről volt szó, hanem hogy nem igazán fogtam fel, h milyen egy kapcsolat, nem akartam sülve-főve vele lenni, nem mondtam, h szeretem... stb. nekem 3 hét kevés volt ehhez) Utána is rendszeren találkoztunk (egy suli + azonos baráti kör), sokat beszélgettünk, flörtöltünk, végül belezúgtam. Pár hónapra rá lefeküdtünk (ő volt nekem az első), aztàn még vagy egy évig összejártunk. Szerettem volna többet, de nem hülyített egy percig sem, tiszta volt a szitu - a szex meg isteni. Hülyén hangzik, de nagyon boldog időszakom volt akkor. Aztán megismerte a mostanra exnejét (akit rendszeresen csalt), én pedig a mostanra férjemet. Azóta ezerszer elmondta, mennyire bánja, hogy nem vett elég komolyan, ill. a férjem a világ legszerencsésebb pasija, satöbbi-satöbbi. Nagyjából ennyi.
2016. nov. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
86%
Na, most olvasom a 2-es kommentedet, sorry, ez nem az a válasz volt. xD
2016. nov. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

kb. 19 évesen zúgtam bele a volt általános iskolás osztálytársamba. Plátói volt, sokáig csak beszélgettünk, barátkoztunk. Aztán amikor nyilvánvalóvá vált mindkettőnknek, h ugyanazt érezzük, és megijedt és lepattant.

Két évre rá találkoztunk, elhívott randizni és elmondta, h mekkora hülye volt. De továbbra is félt az érzéseitől, mert amint látta rajtam, hogy érzelmileg invesztálok, azonnal hidegbe ment át. Ettől bizonytalanná váltam, és elhidegültem. Akkor érezte, hogy elveszíthet, és újra teperni kezdett, aztán mikor megint invesztáltam, akkor megint hidegbe ment át. Egy év után megelégeltem, és többé nem invesztáltam. akkor szakított velem, mert úgy érezte, nem engedem magam közel. Mikor elmondtam, h miért nem, akkor helyeselt, és arra is, h ezt már többször említettem neki. Három hét múlva békülni akart, de akkor már nem voltam hajlandó megint belemenni az idióta játékaiba.

2016. nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
61%
Összesen 3 kapcsolatom volt, most a 4. most vagyok először igazán szerelmes, azt hiszem. :)
2016. nov. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
61%

Amit akkor nagy szerelemnek hittem: 18 évesen 3 évig tartott. Eljegyzés is lett belőle, aztán szakítottam.


Így, 8 évvel későbbi fejjel azt mondom, nem szerelem volt a részemről, hanem a korábbi 0 komolyabb férfiúi érdeklődés után jól esett( finoman fogalmazva is) a "rajongás".

Persze akkor húúúúdeszerelmes voltam, úgy másfél évig, aztán egyszercsak úgy ébredtem, hogy "basszus, nem szeretem". Próbáltuk megmenteni, próbáltam magamra erőltetni, hogy dedede én szeretem, szeretnem kell, de ezt nyilván nem lehetett a végtelenségig húzni. Sajnos a szerelem nem akarat kérdése.

2016. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!