Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férjemre nyomul egy kisgyerm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemre nyomul egy kisgyermekes kolléganője. Csak felfújom a dolgot?

Figyelt kérdés

A férjemmel minden rendben van a házasságunkkal, gyerekünk még nincs, de most felütötte a fejét a zöld szemű szörny.

Ő vezető pozícióban dolgozik egy önkormányzati cégnél, én irodai munkátvégzek máshol.

A férjem korábban sportoló volt, azon túl, hogy intelligens, dagadnak az izmai, a cég pedig ahol dolgozik a város sportlétesítményeit, rendezvényeit, klubcsapatait fogja össze.

Hozzájuk tavaly érkezett egy új gazdaságis hölgy, aki az utóbbi időben meglehetősen nyomulni kezdett a férjemre. Ez abban nyilvánul meg, hogy folyton a férjem körül sündörög, kocsányon lógnak a szemei, akkor is, ha én vele vagyok, a fb-ján is olyan céges híreket posztol, ami például a férjem egy-egy sajtótájékoztatójáról szól, stb... Van olyan többször is, hogy este 10-kor mindenféle csipcsup céges dologgal telefonál a férjemnek. A férjemben megbízom, nem is csinál ügyet ezekből a hívásokból, felveszi előttem bárkinek a telefont bármikor, ezeket a hívásokat is munkaügyként kezeli, bárcelismeri, hogy ezt munkaidőben is el tudná a hölgy intézni, ha akarná. Engem zavar a nő gátlástalansága. Különösen úgy, hogy van egy 5 éves gyereke is. A férje nem kimondottan jóképű, az Obiban raktáros, és ez a nő sem egy Claudia Schiffer. Okom már csak azért sem lenne aggódni, mert a nőnek egyrészt gyereke van, másrészt én (nem azért írom ezt, mert nagyképű vagyok), de csinosabb, és ápoltabb vagyok. Nekem nincsenek lenőtt körmeim vagy hajam, neki van. Rendszeresen mozgok, frissítem a ruhatáram, szoli, stb..., ő az a tipikus szürke kisegér.

Szerintetek csak felfújom a dolgot, és többet látok bele, mint ami van?

Hogyan lehetne az ilyen gátlástalanul nyomuló nőket leállítani?

Ti mit tennétek a helyemben?


2016. nov. 10. 16:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Semmit. Nyilván jelezném a páromnak, hogy mit látok, beszélgetnék vele erről, de igazából ennyi. Az este 10 órai hívogatás igen nagy taplóság, ha a párom vmiért nem állítaná le magától - amit kétlek -, akkor megkérném, h tegye meg.
2016. nov. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Itt a legnagyobb baj azzal van, hogy egyből a külsődet hozod fel, hogy te miért vagy jobb annál a nőnél. Nem pedig azt, hogy milyen belső értékeid vannak, vagy hogy milyen bensőséges, bizalmas, szeretetteljes viszonyt ápolsz a férjeddel. A mi sulinkban annak a lánynak lett leghamarabb komoly barátja, aki valóban akarta és a mai napig szereti őt(azóta már gyerekük is van), akit első látásra megsajnáltam. Dagi volt, zsíros hajú, pattanásos, kiálló fogú - mondom szegény lányka, sosem lesz senkije. Kiderült, hogy akkor már volt, és ez folytatódott is tovább. :)))


Ha a férjed nem reagál a nő nyomulására, figyelmen kívül hagyja őt, és valóban csak a munkáról hajlandó tárgyalni vele, addig nincs baj. Mondjuk a leírásod alapján - ha már szükséged van hosszú önigazolásra, amiben a külsődet fényezed - el kellene gondolkoznod, hogy érzelmi téren is mindent megadsz-e a férjednek, mennyire jó a kapcsolatotok egymással, vagy csak egy kívül gyönyörű, de belül üres cicababával ajándékozod meg őt.


21/L

2016. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Semmi gond nem lehet a belső értèkeimmel, 2-es válaszoló, ha a férjem feleségül vett.

A külsőt azért hoztam szóba, mert a kolléganőből èn ennyit látok, csupán a külsejét, arról fogalmam sincs, hogy milyen nő, milyen anya, milyen feleség.


A kapcsolatunk a férjemmel kiegyensúlyozott, amint tehetjük, munka után szaladunk egymáshoz. Rengeteg közös programunk van, minden pénteken mozizni és billiárdozni járunk, heti 1-2-szer étterembe vacsizni, napközben ha megtehetjük, összefutunk kávézni, hétvégén kosármeccsekre, röplabdameccsekre, családi-baráti összejövetelekre, biciklizni, futni, vásárolni járunk.

Otthon a házimunkát maradéktalanul elvégzem, amibe a férjem is besegít (olyannyira, hogy megismerkedésünkkor takarítónőt fizetett magànak, ma viszont már az én kérésemre nem jár hozzánk - nincs annàl kellemetlenebb, amikor más mossa, pakolja a fehérneműd). Ezen kívül sütök, főzök és igen, a külsőmre is odafigyelek, mint minden másra.

2016. nov. 10. 17:15
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen jó, akkor mit foglalkozol vele? Röhögd ki, aztán csókolom. Mindig lesznek ilyen szánalmas nők, akik nem tudják, hol a helyük, ezzel sajnos nem tudunk mit tenni.
2016. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé felfújod.De nem szabad lebecsülni egy szürke kisegeret...
2016. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#4

Tényleg minden jó, a világ legboldogabb asszonyának érzem magam a férjem mellett, és ezt nem az első pár év rózsaszín ködében mondom, hanem tizeniksz év ismeretség után. Hiszem, hogy ő is igyanígy érez irántam. Minden nő ilyen gondoskodó, intelligens, és férfias férfit érdemelne!

Ami engem bánt az nem a férjem, hanem a kolléganőjének a viselkedése. A férjem egy vidám, humoros, kedves pasi, ugyanakkor rendkívül férfias és határozott fellépésű - nem hiszem, hogy kifelé az látszik rajta, hogy egy elhanyagolt, döglődőfélben lévő házasságban élő, elhanyagolt nővel élő, válás szélén álló férfi, akinél nyugodtan lehet próbálkozni... épp ellenkezőleg. Ezért nem értem, hogy a kolléganő egyáltalán hogyan jutott el addig, hogy bármi esélyt is lát a férjemnél.

2016. nov. 10. 17:52
 7/17 anonim ***** válasza:
36%

Az biztos,hogyha a előttem is nyomulna a férjemre akkor beszólnék neki valami csípőset, hogy észre vegye már magát végre.


U.i.: Felhoztad a szolit. Miért szürke kisegér az,aki nem szolizik?

2016. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
"Ezért nem értem, hogy a kolléganő egyáltalán hogyan jutott el addig, hogy bármi esélyt is lát a férjemnél." - az emberek általában nem látják, hogy igénytelenül undorítóak, ez a szomorú igazság. Ezért láthatsz nap mint nap lenőtt, zsíros hajú, büdös emberek rengetegszer, miközben ők azt hiszik, hogy szépek, igényesek. Főleg nők szoktak ebbe a hibába esni, hogy negyvenévesen is abban vannak még, hogy huszonéves fényük van, és ők csudi klasszak.
2016. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Nekem erről annyi jutott eszembe, hogy a szolárium öregíti a bőrt, és elősegítheti a bőrrák kialakulását. Szóval lehet fehérebb a nő nálad, és te ápoltabbnak tartod magad, de cserébe később ráncosodhat és tovább élhet. Keleten a nők esernyővel mászkálnak, ha látnak egy kis napot az égen, itt nyugaton meg... Na mindegy.


Szóval ja, felfújod.

2016. nov. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Minden nő ilyen gondoskodó, intelligens, és férfias férfit érdemelne!"

És ezt a szürke kisegér tudja is. ;)


Szerintem akadj le a témáról, mert fölöslegesen emészted magad vele, valamint ha a hapsid hajlamos a megcsalásra, úgyis megteszi;


akárhogy nézel is ki Te,


és akárhogy is néz ki az a nő.

2016. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!