Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem szeret már a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret már a párom?

Figyelt kérdés

A párommal 2 és fél éve vagyunk együtt, hatalmas mélyponton vagyunk. Sose volt felhőtlen a kapcsolatunk, veszekedtünk mindig de ki is békültünk napokon belül. Most eljutottunk egy nagy veszekedéshez(verekedés is volt...), ami iszonyatosan eltávolított minket. Egy hete csak napi 1-2 órára találkozunk, beszéljük a dolgainkat de semmi együttalvás, szex még egy csók se. Sírunk sokat, szenvedünk. Én nagykn nyitnék felé, hozzá érnék, csókolnám(nem csak szexuális vágy ez, hiányzik az érintése). Azt mondja neki ez nem megy, többször mondta hogy szeret,de az érintés nem megy neki,idő kell neki.

Ez hogy lehet az ő részéről még szerelem ha hozzám se tud érni? 19/l


2016. nov. 10. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Édes istenem... ilyen elmebajokat maximum tizenéves tinédzserek képesek "kapcsolatnak", "szerelemnek" aposztrofálni, de elhiheted, hogy ez a nyűglődés borzasztó messze van minden igazi, értékes emberi kapcsolattól.

Minek ezzel szenvedni, ha már 2 év alatt idáig jutottatok?

2016. nov. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ, lehet hogy nem vagyok még érett felnőtt, de tudom hogy szerelmes vagyok belé.
2016. nov. 10. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor jó szenvedést... nem bántásból írom, tényleg. Csak nem szoktam érteni az ilyen kérdéseket. Egyértelműen működésképtelen a kapcsolat, verekedtek egymással, sírtok, szenvedtek, de annyira, hogy már a testiség sem működik, konkrétan egymáshoz sem tudtok érni annyira nagy köztetek az ellentét a történtek miatt, és akkor így szerinted mi lenne a megoldás? Úgy értem, hosszútávon, te ezt hogyan tudod elképzelni, hogy működjön majd a Nagy Betűs életben is, amikor ott lehet mellé egy rakat másik probléma (lakás, munka, gyermek, akármi stb.) is még pluszban, ha már így tinikapcsolatként is a verekedésig fajultok? Szép dolog a szerelem, de ha nem vagytok jó hatással egymásra, akkor azt néha egymás érdekében be kell látni, és továbblépni az életben.
2016. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos szereted, de az nem biztos, hogy megéri. Nekem is 2,5 év után telt be a pohár egy veszekedésekkel teli kapcsolatban. Sokszor voltam ideges. Hiába kötődtem nagyon érzelmileg a páromhoz, rájöttem, hogy nem akarom így leélni az életemet. Szerintem tedd fel magadnak Te is a kérdést, hogy Te így akarod leélni az életedet? Hogy mindig veszekedés van? Mert ha eddig nem változott, akkor ez nem is fog. Ha azt el tudod fogadni, hogy időről időre ilyen dolgok lesznek a kapcsolatodban, ennyit fogtok szenvedni egy-egy összeveszés után, akkor hajrá... Nekem nem érte meg, kiléptem egy ilyen kapcsolatból, és bár kezdetben piszok nehéz volt, nem inogtam meg. Kb. 3 hónap kellett, hogy fokozatosan talpra álljak és jobban érezzem magam, utána pedig csak felfelé ívelt a kedvem egyedülállóként. 8 hónappal a szakítás után pedig megérkezett tényleg az életem párja, akivel több mint másfél éve vagyunk együtt a lehető legnagyobb nyugalomban, szeretetben, szerelemben és egyetértésben. Nem is emlékszem összeveszésre. Mégsem unalmas. :)

Azért írtam ezt le, hogy gondold át, hogy Te így akarsz-e élni hosszú évekig még, akár életed végéig, hogy így nyúzzátok egymást... vagy inkább elengeditek egymás kezét, ami most rossz lesz, mert érzelmek azért vannak (nekem is voltak), de később igazolja majd az élet a döntésed, és lehet egy sokkal jobb kapcsolatod, hiszen még nagyon fiatal vagy :) én 25 évesen léptem ki, most vagyok 27 ;)

2016. nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ki utott meg kit? Az is gaz ha te megutotted, de ha mondjuk egy brutal eroset behuzott neked ak tuti nem keresnem tobbet a csavot. Sot ha csak jol odacsapott akkor sem.. Az is gaz ha no ver meg pasit de forditva is sot. Most ha megvert teged jo barom van h ezek utan keresed.. Megveres,elkalapalas= Megalazas..

Sokszor sz#rsagokat magyaraztok ebbe h "de csak indulatbol utott" meg "szerelmes vagyok bele nem szamit h ver" nem... Az hulye nem szerelmes :D

20L

2016. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!