Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebbol lehet meg valami? Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbol lehet meg valami? Vajon erez irantam?

Figyelt kérdés
Van egy ismerosom, evek ota ismerjuk egymast, mindig volt koztunk valami. Tavaly ilyenkor ossze is jottunk rovidebb idore, azonban o is ment kulfoldre, majd en is, ezert szakitottunk. O mondta, hogy tamogatta volna a komolyabb folytatast, de mondtam neki, ha mar igy alakult, maradjunk baratok, ne kavarjunk ujra ossze. Mig kulfoldon voltunk vegig keresett, irt stb. Miota itthon vagyok, tobbszor talalkoztunk, azonan sosem nyomult, meg volt, hogy nala is aludtam ugy, hogy nem tortent semmi. Azota is ereztetem neha vele, hogy o "csak" barat, azonban rajottem, hogy annal joval tobb, csak felek elmondani neki, hatha o nem igy erez. Szerintetek?
2016. nov. 10. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd el, nem veszítesz semmit!
2016. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet ő is pontosan ugyan így gondolja a dolgot és azért nem mer lépni. De mondd el neki és még tök jó is kisülhet belőle :)
2016. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!