Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most már aktuális lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már aktuális lenne?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt Ő(lány 25) én 22. 1 hónap találkozgatás után jött hozzánk..itt aludt de nem volt semmi. Azóta voltam nálunk 2 szer meg Ő is nálunk még 1 szer. Most a legutóbbi ottalvásnál gondoltam h én marha az egy dolog h az első 1 2 alkalommal nem szeretkeztünk mondván h nem rohanom le.. látszott rajta is h értékeli..meg igy tudja h nem csak szexre kell.

De most jön majd hozzánk megint és most már érzem, hogy szeretném. Már a multkor is én hülye valamiért türtőztettem magam nem tudom miért. Szerintetek is ennyi idő után már hagyni fogja magát ugymond vagy igényli is? Mert eleinte első 1 2 alvásnál lefekvéskor hátatforditva aludt el.


Köszönöm a válaszaitokat. Kicsit gyökérnek tűnhetek csak nagyon tetszik a lány és nem akartam elcseszni..na meg most se :)



2016. nov. 10. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én már örülnék neki ennyi idő után :)

23L

2016. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én párom mindig hozzám bújva alszik el,akkor is ha csak alvás van szeretkezés nélkül.

A hátat fordítását nem tudom értelmezni,de biztosan jelent valamit.

2016. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Neked és a #2-nek: Semmit nem jelent, ha valaki hátatfordítva alszik, én is úgy alszok bármennyire is szeretem a másikat, de én így könnyebben kapok levegőt, mintha a másik mellkasában lenne az orrom


De hogy válaszoljak is: Itt az ideje, hogy lépj! Persze ne ronts ajtóstól a házba :)

2016. nov. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az semmit nem jelent, ha hátat fordítva alszik el. Nekem is úgy kényelmes, ha szemből bújok oda a páromhoz kb két perc se kell és már fordulok. Szerintem ha kívánod akkor próbálkozz nyugodtan. Persze ne támadd le, de finoman jelezheted neki, hogy te erre már készen állnál aztán ha ő még nem szeretné akkor úgy is szólni fog, jelezni fogja. Szerintem nincs ezzel semmi baj, viszont ha totojázol, lehet megunja, mert arra vár, hogy kezdeményezz nála.
2016. nov. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!