Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen számodra a legtökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen számodra a legtökéletesebb szerelmi kapcsolat?

Figyelt kérdés
Írjátok le részletesen! :) Magát a személyt is, akire mindig is vágytatok de valójában, nem is létezik... csak a fejetekben.
2016. nov. 10. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Nos, igazából létezik, és szerencsés vagyok, hogy a páromnak mondhatom :)

Érzésre röviden olyan ez az egész, mintha megtaláltam volna a másik felemet. Persze, ezt sokan mondják, de más érezni is.

Mikor a legjobb barátok vagytok, számíthattok egymásra komoly dolgokban, de a hülyeségekben is. Szinte saját nyelvünk van, belsős poénokkal, utalásokkal. Rengeteget "játszunk", bolondozunk, stand upolunk egymással. Ha valahova menni szeretne egyikünk, a másik támogatje és vele megy. Minden nap azon gondolkodunk, mivel csalhatnánk mosolyt a másik arcára, mert attól leszünk boldogok. Nincsenek úgymond elvárásaink a másik felé, mert természetesen jön minden magától, így leomlanak a falak, amik korábban épültek. Szinte a fejünkben halljuk, mit mondd majd a másik bizonyos dolgokra, vagy egyszerre mondunk ki dolgokat. Teljesen önmagunk tudunk lenni, nincs félelem, megfelelési kényszer, csak szeretet és kiegyensúlyozottság. Ha valamelyikünknek rossz napja van, nem nyugszunk, amíg jobb nem lesz, ha kell, idiótát csinálunk ezért magunkból. Ha nagy ritkán összeveszünk soha nem merül fel a szakítás, csak elmondjuk, hogy megbántott valamivel, a másik pedig természetesnek veszi, hogy azonnal korrigál, így az ilyen esetek maximum 1-2 órányi enyhe feszültséget okoznak.

Külsőre igazából sose volt konkrét elvárásom, nem képzeltem el, hogy nézne ki számomra a tökéletes. De ha kislány koromban próbálkoztam volna, akkor ő lenne ez az álomkép :) Sportos, jóvágású, huncut mosolyú, szőke hullámos hajjal, zöld szemekkel.

2016. nov. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Minek nevezzelek,

Ha ajkaimhoz ér

Ajkadnak lángoló rubintköve,

S a csók tüzében összeolvad lelkünk"

Talan ez az idezet/vers fejezi ki legjobban szamomra a legtokeletesebb szerelmi viszonyt. Amikor annyira szeretsz valakit hogy a masik felednek erzed es mindent megtennel hogy ezt ereztesd vele.

2016. nov. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szép, amit az 1. válaszoló írt. :) Én leginkább az eddigi kapcsolataimat összegyúrva képzelem el az ideális társamat. Mutassuk ki apró gesztusokkal, tettekkel, szavakkal, hogy szeretjük egymást, mindkettőnknek legyen magánélete, amit a másik tiszteletben tart, kommunikáljunk a gondjainkról, bízzunk meg egymásban, nevessünk rengeteget, tudjunk mélyebb témákról beszélgetni, számíthassunk egymásra, ha nehézség merül fel, támogassuk egymás terveit, azonos hosszú távú céljaink legyenek, legyen isteni a szex :D
2016. nov. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

jó szex,tisztelet,pénzügyileg és lelkileg azonos szinten vagyunk,sokat nevetünk együtt, hasonló dolgokat szeretünk,de vannak azért különbözőségek is,amiken még poénkodni is tudunk :) egymás rigolyáit elviseljük és szeretjük is.


hát ennyi.álom marad :D

2016. nov. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez olyan, hogy nem biztos, hogy mindent le lehet írni szavakkal, ha az ember megtapasztalja... de amit tudok, megpróbálom:


Külsőségek:

nálam vmivel magasabb, rövid hajú, férfias kiállású, ízlésesen (és nem gangsta, swagyolo, öregpapis stb.) öltözködő, nálam 3-10 évvel idősebb férfi. Legyenek szépek a szemei, legyen jó a frizurája. Test másodlagos, amíg nem 11 éves kisfiú / szumós / bodybuilder testalkat.


Belső, plusz viselkedés kapcsolatban:

- nagyon szeret engem szerelemmel, és én is őt

- alap dolgokban nagyon hasonlóak vagyunk, apróságokban kiegészítjük egymást

- intelligens, művelt, tájékozott

- udvarias, figyelmes, illemtudó

- legyen gondoskodó, szeressen adni (nem pénzt, hanem ne fintorogjon, ha kell vmiben segítség, egy masszírozás, egy ölelés)

- hűséges

- őszinte, de nem bunkó

- határozott, jó kiállású, legyen meg mindenről a véleménye

- egészséges keretek között kompromisszumkész

- ne legyen anyu pici fiacskája

- legyen egészséges a munkához való hozzáállása, ne csak a segílyen tengődjön, hanem legyen munkája vagy ha nincs, keressen aktívan

- lehessen vele minőségi időt együtt tölteni, kirándulni, beszélgetni, színházba menni, együtt főzni, utazni

- hagyjunk egymásnak egy minimális magánszférát, külön töltött időt (2-3napi 1 óra nekem tökéletes)

2016. nov. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amiben érzem a támogatást, a jóindulatot. amiben nem unjuk egymást. amitől új ötleteim támadnak. amiben "ketten vagyunk a világ ellen." ez utóbbit a jelenlegi barátom mondta.
2016. nov. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Maga a kérdés (illetve a kifejtése) erősen degradáló, nem tudok vele azonosulni. Számomra ugyanis a "tökéletes" szerelmi kapcsolat attól "tökéletes", hogy létezik, megélhető. Ha csak ideál marad, akkor nem tökéletes, hiszen semmi hasznom nem származik belőle.


De hogy azért válaszoljak a kérdésre:

Én olyan személyt képzeltem el magam mellé, aki elsősorban intelligens, művelt, céltudatos. Aki önálló, képes felelősséget vállalni az életéért, nem másokat okol a nehézségekért, problémákért, hanem szembenéz velük és hajlandó változtatni annak érdekében, hogy a problémák megoldódjanak. Olyan személyre vágytam, aki figyelmes, gondoskodó, empatikus. Aki nem vitatja el az érzéseim, véleményem, hanem törekszik rá, hogy megértse, ugyanakkor képes felvállalni és kifejezni a saját nézőpontját is. Nem harcnak tekinti a kapcsolatot, hanem képes együttműködni a közös megoldás kialakítása érdekében. Fejlett érzelmi intelligenciával rendelkezik. Olyan személyre vágytam, aki számomra (!) vonzó. Akivel vannak kapcsolódási pontok (közös érdeklődési kör, életstílus, értékrend), ugyanakkor tiszteletben tartjuk egymás privát szféráját, nem akarjuk egymást birtokolni, bekebelezni (van élete nélkülem is, nem függ tőlem). Olyan társra vágytam, akivel a szexuális kultúránk is hasonló, akivel a szex nem csak üres reszelés, hanem az intimitásnak egy magasabb szintje. Olyan személyre vágytam, aki tisztel, elismer, aki nem kényelmesedik el a kapcsolatban, hanem hosszú idő után is képes még udvarolni, bókolni, meghódítani, randizni - vagyis törekszik rá, hogy ébred tartsa a tüzet, ahogy én is.

Mivel a párom pont ilyen, ki merem jelenteni, hogy ez a személy létezik. :)

2016. nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Tudja hogy iszom a teát, a kávét meg az alkoholt, és tudja, mikor melyiket szolgálja fel.
2016. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!