Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Szóval tavaly összejöttem 1 lánnyal , első párkapcsolatom volt , neki is az első "komolyabb" . Fél évig voltunk együtt , tavaly nyáron másik városba utazott munka miatt , ezért szakítottunk. Én nagyon magam alatt voltam , de nagynehezen elmúlt a fájdalom . Miután ősszel visszajött , volt 2 párkapcsolata , viszont most nincs senkije.


Idén nyáron találkoztunk újra , hát konkrétan szerelembe estem megint iránta. Azt tudni kell ,hogy a legjobb barátommal flörtölt mikor együtt voltunk titokban de ezt sikerült tisztázni mind a 2 féllel.


Most 2 hete egy szórakozóhelyen "összegabalyodtunk" , megcsókolt . Beszélgettünk , én elmondtam neki az érzéseim , de ő nem tudott rá válaszolni, csak hogy ő se tud rám közömbösen tekinteni , ezért gondoltam hagyok neki időt gondolkodni.


Tegnap egy szórakozóhelyen szintén összetalálkoztunk , de kereste a kiskapukat és amikor beszélni szerettem volna vele , arrébb állt. Az i-re feltette a pontot nálam ,hogy meghívta valaki 1 italra és cserébe adott 1 csókot az illetőnek , ezt nem bírtam feldolgozni és leléptem azonnal.


Szerintetek mit kellene csinálnom ? Szeretem ezt a lányt , legalább is eddig nagy reményeket fűztem hozzá hogy talán újra összejövünk , erre történik egy ilyen dolog . Nagyon szíven ütött ,hogy igazából csak játszik velem amikor én komolyan gondolnám :/



Ti mit csinálnátok a helyemben ?

Hogy tegyem túl magam rajta ?


20/F 19/L



2016. nov. 13. 14:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocs, hogy ezt kell mondanom, de te jobbat érdemelsz ennél. Az a lány elég komolytalan, és szerintem nem komoly kapcsolatra való. Téged meg kb biztosítéknak tart, jól tudja, mit érzel iránta. Szerintem ha jót akarsz magadnak kerüld el, mert csak össze fog törni...velem is volt hasonló, csak ott a srác játszott velem, és megszakítottam vele a kapcsolatot. Nagyon fájt, de így legalább egy idő után tudok majd nyitni mások felé.Minél hamarabb teszed meg, annál jobb. Ha gondolod írj privit, szívesen beszélgetek, mert nekem is nehéz most. Remélem segítettem.

19\l

2016. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!