Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ereznetek valamit, ha igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ereznetek valamit, ha igy viselkednetek egy lannyal? Mi lehet ez a furcsa kapcsolat?

Figyelt kérdés
van egy ferfi ismerosom, Par eve haverok vagyunk, de egy eve kezdtuk jobban megismerni egymast, amikor is komolyabba fordult a dolog. Akkor nem jottunk ossze hivatalosan, de elegge egymasba gabalyodtunk, aztan szetvaltak utjaink, mert kulfoldre kellett utaznunk mind a kettonknek munkaugyben jo sok honapra.Ezutan nem beszeltunk par honapig. majd ugy alakult, hogy megint beszelni kezdtunk. Elmondta, hogy tobbet erzett irantam es ha nem Lettunk volna kulfoldon , o folytatni akarta volna a dolgot. Nem tudtam mit reagalni, ravagtam, hogy legyunk baratok. Ezen kicsit Meg is sertodott. Osszel, mikor jottem haza, ekkor o is itthon volt, rogton talalkoztunk is tobbszor, meg anyukam szulinapjara is eljott. azonban nem volt semmi, nem nyomult, tiszteletben tartva, hogy legyunk csak baratok. Olyan szinten, hogy mikor nala aludtam, o a kanapen aludt. Aztan par talalkozo utan fura lett, mintha kerulne a tarsasagom.....1,5 honapra elutazott megint, most ert haza, talalkozni is fogunk, most legalabb egy foldreszen leszunk jo ideig (remelem). Fel eve naponta beszelunk, jo sokat..... mindent el tudok neki mondani, amit masnak nem, es forditva, ezt o is mondta. Ha nem valaszolok epp, rogton ir meg valamit. De nem tudom hovatenni, hogy kavartunk stb. Megsem lep most. En szeretnem, ha tobb lenne baratsagnal mar( amugy mindig ugratom, hogy csak haverom, lehet ez pl nem tesz jot a dolognak).
2016. nov. 13. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor itt az ideje, hogy felemeld a kis segged és kezdeményezz. Nem játszhatsz mások érzelmeivel úgy, ahogy kedved tartja! Ő közeledett, te meg lepattintottad, de ezek után is ott sündörögsz körülötte. Ha tényleg akarsz valamit ettől a pasitól, akkor lépj és imádkozz, hogy túl tudjon lendülni azon, hogy elsőre nem kellett.
2016. nov. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megmondtad, hogy legyetek barátok. Tiszteletben tartja. Akkor mégis miért csodálkozol, hogy nem lép? Te mondtad, hogy ne lépjen.
2016. nov. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De kb. Egy eve mar kavartunk...sejthetnem hogy nem kozombos
2016. nov. 13. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!