Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélye egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélye egy távkapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Szóval az egész ott kezdődött, hogy az interneten megismertem egy lányt, mindkettőnk részéről csak egyszerű beszélgetésnek indult. Egyikünk sem akart kapcsolatot, csak úgy magától jöttek az érzések. Sosem éreztem ilyet, és szerelmes vagyok, nincs hozzá fogható. 175 km van köztünk, az anyukája nem támogatja a kapcsolatot, de mi, vagy legalábbis én nem szeretném feladni, mert vele tudom csak elképzelni a jövőm. Mit tegyek?


20/F 17/L



2016. nov. 13. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem működhet, ha igazán akarjátok egymást, és hajlandóak vagytok vállalni a távolság adta kompromisszumokat. Nekem is volt távkapcsolatom (bár igaz köztünk csak 100 km volt) és hétvégente találkoztunk.

Na meg kérdés, mennyire egyszerű eljutni egymáshoz. (pl nekem Bp-ről volt közvetlen vonat.)

2016. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Nincs!

2. Van ha mindegy ki, kivel, mikor szexel!

2016. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Párommal mi is neten ismerkedtünk meg. Ő akkor volt 29 F, én pedig 23 N.

200 km a táv, 3 és féléve együtt vagyunk, jövő tavasszal összeköltözünk. A két város között félúton tali, amikor mind a kettőnknek jó akkor egymásnál.


Minden csak rajtatok múlik máson nem.

2016. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A megközelíthetőség a fontos. Pl. egy Budapest-Miskolc működne, mert elég sűrűn járnak a vonatok, van IC is, így kb. 2 órás út.De 2, egymástól 175 km-re lévő falu esetében, ahol rossz a közlekedés...Nem működne.
2016. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!