Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetetlen szerelem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen szerelem, mit lehet tenni? Valaki ki tudott már lépni a barátzónából?

Figyelt kérdés

Nem szeretném ha megtörténne újra hogy mást választ helyettem. Kiszeretnék törni,többet akarok de se merszem nincs bevallani , viszont még azt se tudom mit mondjak. Élni akarok a lehetőséggel hogy megint egyedül van.

(Én vagyok a lány...)


2016. nov. 14. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Két lehetőséged van: 1. eléállsz és megmondod mit érzel kerek perec. Itt azért van esélyed, hogy visszautasít mert nem tud mit kezdeni a hirtelen infóval.

2. elhívod valami esti programra. Egy séta vagy valami borozgatós este, esetleg táncos program. Az este alatt pedig erősen kezdeményezel. Apróbb érintések, hosszan a szemébe nézel, meghitt pillantások, közelség stb. Ha nem teljesen közönbös irántad és csak kicsi esélyed is van, a legtöbb esetben ezek működnek. Egy kisebb baráti társaságot is összeránthatsz elmenni valami táncos helyre (őket persze beavathatod, hogy maradjanak a háttérben) és egy lassú számnál egyszerűen felkéred táncolni. Ha már táncoltok, onnantól kezdve már sima ügy. Nálam jól működött ez a módszer pedig nagyon féltem, de a cél érdekében összeszedtem magam.

Van egy harmadik verzió is, hogy nem szeded össze a bátorságod és csak itt panaszkodsz, akkor viszont tutira megint elveszíted.

2016. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!