Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanácsra van szükségem (? ) (20L)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra van szükségem (? ) (20L)

Figyelt kérdés

Furcsa szituációban vagyok. Lehet hosszú lesz kicsit.

Szóval volt egy baratom akivel 2evet együtt voltam, mai napig nagyon szeretem es bar en szakitottam nyáron mert nem voltam boldog, o egy hónapig utana folyton keresett mert velem szeretett volna lenni en ennek ellenére nem engedtem közel magamhoz. Nem tudom miert, ugyereztem kell nekem az az ido es mai napig nem bántam meg mert akkor nekem tenyleg erre volt szükségem.

Szóval körülbelül egy hónap elteltével miután mar lecsillapodott benne hogy en nem szeretnek vele lenni elkezdtem gondolkozni, azt hittem jo lesz igy nekem de minden nap latom sajnos es újra elkezdett hiányozni. Elkestem kicsit, es nem szamitottam ra de en tenyleg mentem volna utana hogy beszéljük meg de összejött egy lánnyal.. Egy ideig feltudtam fogni, vegulis en engedtem el de utana nem ment. Elkezdtem irni neki, kerestem a társaságát es nagy meglepetésemre nem utasított el. Meg mindig foglalkoztatom viszont megszerette azt a lanyt akivel most együtt van.

Olyan helyzetben van hogy nem tud dönteni, mert velem minden jo volt, es bar a masikkal is jol érzi magát ez nemnugyanaz, es bele nem tud szerelmes lenni.

Bizakodom kicsit, együtt voltunk egy hétvégét es minden olyan tökéletes volt mint ezelőtt. Most viszont mégsem tudja hogy mit akar. Felemészt ez. Nem tudom mi lesz ha nem engem "választ" vagy o, vagy en vagy egyikunkse. De nem birom ki, nagyon fog fájni a valasza.. Most jött el arra a pontra hogy mar muszaj tennie valamit mert mar senkinek se jo.

Nem tudom hogy lenne e értelme újra kezdeni, en nagyon szeretnem. 2ev van a hatunkmogott, de ezekutan nem tudom hogy működne. Felek hogy elveszítem. Nagyon fontos ember lett számomra. Utana nem bírtam senkire ugy tekinteni mint jövendő beli páromra mert mindig ot kerestem.. Pedig lett volna egy nala talan jobb is de en megse ereztem semmit es csak eltaszítottam..

Nem tudom mit kene ilyen helyzetbe tenni.. Hagyni?


2016. nov. 14. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Jobb lenne ezt már hagyni. Egyszer szakítottál, utána meg következetesen elhajtottad. Hidd el, ez már hagyott benne annyi nyomot, hogy ez közétek álljon. Engem is elhagyott a párom, de ha ilyen formán közeledne hozzám, akkor elhajtanám a fenébe virágnyelven, dacára annak, hogy nem haragszom rá emiatt, továbbra is a barátom. Mindenesetre nem való, játszadozni mások érzéseivel. Sosem vezetett még jóra.

30/f

2016. nov. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak engem undorít el az a tény, hogy neki már más van és közben veled kefélt? Fúj.
2016. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!