Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerelem vagy csak kötődés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem vagy csak kötődés?

Figyelt kérdés
van egy fiú,rengeteg csalódást okozott már nekem,hazudott,de én nagyon sokszor megbocsátottam neki..de eddig másokkal szigorúbb voltam,csak vele vagyok ilyen.Az érzés kölcsönös,de lehet,hogy hazudik megint..félek neki hinni.most mi lehet szerintetek?
2016. nov. 14. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

egyszerűen csak naív és h..lye vagy, plusz élvezed, ha jól átb..sznak téged!


nyugi, még jó párszor átfog cseszni téged, remélem a szemed láttára, hogy végre leessen neked, hogy lesz..r téged

2016. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez színtiszta ostobaság. Nem foghatod a szerelemre, mert attól még, hogy szerelmes az ember, nem kell meghülyülni.

Minden egyes hazugságot és csalódást megérdemelsz, amit ettől az embertől kapsz, mert önként és dalolva bocsátasz meg neki mindent. Baromi megalázó ám, de hát mit lehet tenni, ha az ember lányának semmi önbecsülése, ugyebár. További kellemes huzavonát és szenvedést ezzel a gyökérrel. Ha ez kell, hát ez kell.

2016. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!