Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki? Mihez kezdjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Van egy férfi a munkahelyemen akinek mióta odakerültem (2 hónapja) nagyon tetszek ,de nem mondta el egyből. Én nem is gondoltam,hogy tetszek neki így nem foglalkoztam vele. 3 hete azonban összejött egy lánnyal de mégis nekem ír ,odajön hozzám a munkahelyen hogy sokat gondol rám és kezd érezni irántam komolyabb dolgokat ,komolyabbakat mint a barátnője iránt. Kifelé menet megcsókolt múlthéten,és mondta hogy fél hogy belém szeret mert a volt barátnőjétől hatalmas pofont kapott ahogy szakítottak. ( 7 év korkülönbség van köztünk,mostani barátnője csak 3 évvel fiatalabb és akitől pofára esett 9évvel volt fiatalabb tőle)

Szeretném ezt letisztázni vele elmondani neki hogy kezdek beleszeretni de nem tudom hogy kezdjek hozzá. Tudom,érzem,látom ahogyan mások is hogy sokkal!! több van köztünk mint barátság

Segítsetek :)

25/L



2016. nov. 14. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ááá ddd ezeöeööö dd...ttk..


EZ MI?!


Megcsókol valakit akihez kb. köze nincs és közben barátnője is van? Ez milyen jellem már?


Bár ha belegondolunk, te még rosszabb vagy, mert erre vágysz és a leírásod alapján még bátorítod is...


Undorító.

2016. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Jesszus első válaszoló, te egy beteg ember vagy! Na ne szűzieskedjünk már, hogy ez undorító meg hogy mással ez nem történhet meg. Szerintem ez azert meg nem a világvége. Másrészt meg nem mintha az érzéseket lehetne kontrollálni -.- én csinaltam mar rosszabbat is, lincselj meg erte meg ítélj el;) nős férfival éltem együtt 1 évig. ;))


Kérdező: egyelőre még ne teritsd ki a kartyaidat, viszont sejtelmesen hintsd el neki, hogy ha esetleg valahogy nem működne a mostani párjával, akkor megpróbálhatnátok. :) aztan nezd meg a reakcióját.

2016. nov. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2


Látom, gerinc nálad sincs. Bár manapság sokan vagytok ìgy...

2016. nov. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!