Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szoktatok ajándékot kapni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok ajándékot kapni a párotoktól a mindennapokban vagy egyébb alkalomkor?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írtok!

Köszi:)



2016. nov. 15. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hogyha egy tábla csoki, vagy valami süti ajándéknak számít, akkor igen. :D Mondjuk ezt inkább magának veszi mert nagyon édesszájú, de úgy tünteti fel, mintha nekem lenne ajándék, aztán meg a felét felfalja. De mindezt olyan aranyosan teszi, hogy nem lehet rá haragudni. :D

22L

2016. nov. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akik kapnak/elvárják azok vajon adnak is...?
2016. nov. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen. Jó, kérdés, te mit számítasz ajándéknak. Nekem az is az, ha ő megy bevásárolni, és hoz az alap élelmiszerek mellé egy tábla csokit kettőnknek, egy pudingot vagy ilyesmit. Emellett mivel antikvár könyvekkel szokott üzletelni, ha benne talál pl. levelet bélyeggel, odaadja a bélyeget nekem, mert gyűjtöm. Ilyesmik. Úgy spontán virággal, "nagyobb dolgokkal" nem lep meg, de nem is igénylem. Ami kell nekem, azt megveszem magamnak, és megbeszélés alapján karácsonyra, ünnepekre is úgy veszünk dolgokat egymásnak, hogy előre kiválasztjuk (ez az ő kívánsága volt).
2016. nov. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. 2-es válaszára: igen, ez fordítva is így megy nálunk. Én is viszek nasit, apróságokat.
2016. nov. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Inkább tettbéli figyelmességeket szoktam kapni, azokat viszont folyamatosan. Az olyan apróságokat, amiket már előttem is említettek (pl. kedvenc csoki a boltból, valami apróság, amit amikor megláttunk, egyből a másik jutott eszünkbe) szoktunk egymásnak venni, szinte mindig.


Ami a nagyobb ajándékokat illeti, én kifejezetten utálom az ajándékozást, kapni főleg nem szeretek. Szülinapra általában szervezünk egymásnak egy utazást, amire közösen elmegyünk, karácsonyra is szoktunk egymásnak venni valamit, de ennyiben ki is merül, egyikünk sem az az ajándékozós fajta. Virágot kapni viszont egyenesen rühellek, így ezt meg is mondtam neki még az elején, hogy ezt ne, még ha eszébe is jutna :D

2016. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29/N voltam, lemaradt
2016. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szoktam, igen

adni is szoktam

25L

2016. nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Adni-kapni szoktam

27/N

2016. nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mindennapokban nem, karácsonyra igen, szülinapomra nem sajnos, névnapomat én magam sem tartom számon.

33 N 8 éve házas

2016. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Párom nem az az ajándékozgatós fajta, szóval nálunk kimerül annyiban a dolog, hogy kapok egy túrórudit, vagy a kedvenc gyümölcslevemet, mert azt tudja, hogy imádom :) de azt is inkább úgy, hogy mikor együtt bevásárlunk, akkor a kocsiba pakolja szó nélkül.

Születésnapra, karácsonyra, évfordulóra, stb. eddig nem nagyon kaptam semmit, egyszerűen azért, mert náluk ez sosem volt divat, és idegen számára a dolog. Illetve, amit kaptam, azt inkább úgy, hogy pl. vásárban sétáltunk, és mondtam, hogy azt szeretném. :)

Bár idén már bejelentette, hogy már megvan, mit kapok karácsonyra, szóval kíváncsi leszek. :D


Részemről sokkal jobban szeretek ajándékozni, születésnapra, karácsonyra sokszor hónapokkal előre készülök, lesem, hogy mire szokta mondani, hogy tetszik, szeretne ilyet, hogy aztán meglephessem, illetve többet szoktam spontán apróságokkal is meglepni. Engem ez boldoggá tesz. Eleinte nagyon zavart, hogy ő nem ilyen, de mostanra már megszoktam, meg elfogadtam, hogy nem ellenem szól. :)

2016. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!