Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elvárja, hogy én is keressem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárja, hogy én is keressem?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, egyszer randiztunk, és már lebeszéltük a következőt is. Nagyon bejövünk egymásnak, én sem titkolom, hogy milyen szimpatikus, tehát tudja, hogy ha tovább udvarol, megszerezhet. Mindig nagyon jól elbeszélgetünk. Minden nap rám ír, már egy hete. Én még sosem kerestem őt, kicsit önbizalom hiányos vagyok, és mindig írt (legfeljebb este), szóval szerencsére nem kellett bátorságot vennem magamon, és nekem keresnem őt. Ma még nem írt, pedig fent van. Szerintetek elvárná, hogy én is keressem néha? Nekem ilyenkor az jut eszembe, hogy biztos nem érdeklem annyira, vagy más csajjal beszél. Tudom róla, hogy szereti ő maga meghódítani a nőt, ezért sem gondoltam eddig, hogy baj, ha hagyom, hogy mindig ő keressen.

23/L


2016. nov. 15. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Igen, örülne ha ráírnál és ha nem ír, akkor valószínűleg tesztel. Senki sem szeret olyan busz után futni, ami nem veszi fel őt. Kíváncsi rá, hogy téged is érdekel ő annyira, mint amennyire őt érdekled. Ha érdekel téged, akkor írjál rá szépen, nem kell semmi nagy dolgot írnod, csak add alá a lovat. Egy "Szia :) Milyen volt a napod?" szerintem simán megteszi.
2016. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon bejövünk egymásnak, én sem titkolom, hogy milyen szimpatikus, tehát tudja, hogy ha tovább udvarol, megszerezhet. "


Egész pontosan mit is jelent ez a "te sem titkolod", ha még az is ilyen leküzdhetetlen akadályt jelent számodra, hogy időnként ráírj?

Mert az egy dolog, hogy szerinted egyértelmű, hogy zöld lámpája van, az meg egy másik, hogy az ő szemszögéből ez mennyire egyértelmű.

És ez a kettő nagyon különböző dolog tud lenni.



"Szerintetek elvárná, hogy én is keressem néha?"


Lehet hogy igen, lehet, hogy nem - nem ismerjük a srácot.

Én (és nagyon sok más férfitársam) elvárnám.



"Nekem ilyenkor az jut eszembe, hogy biztos nem érdeklem annyira"


Vagy igen, vagy nem, de a másik érdeklődése nem valami előre eldöntött, tőled független dolog - sokkal inkább tőled függ, hogy mennyire tudod felkelteni és fenntartani az érdeklődését.


Nekem pl. elég hamar leapad a lelkesedésem, ha azt látom, hogy mindig csak én keresem a másikat, míg a másik arra sem képes / annyiba se vesz, hogy időnként ő keressen engem.

2016. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
senkinek sem kell írni, meg beszélni sem... bejöttök egymásnak, hajrá! Csak egy ágy kell, vagy még az se.. :)
2016. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"23L"
2016. nov. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!