Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdek bele fáradni a próbálko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek bele fáradni a próbálkozásba, mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Nagyon sok dolgot beszeltunk a parommal.hogy moziba megyunk,hogy koncertre,butort nezni.de valahogy egyik sem jott ossze.en nagyon szeretnek menni moziba de azt mondja h egyik film se olyan amit o szivesen nezne moziban.azt h talalkozzunk mindig en mondom.ebbe is kezdek bele faradni.azt mondja h azert nem mondja o mert en mindig megelozom a kerdesemmel.de ha en egy hetig nem mondom akkor o egy hetig nem mondja.mostanaban 2hetente egyszer talalkozunk.emiatt nagyon ki voltam bukva.sirtam stb.mert h a nagypapaja eleg morgos es zavarom ot.es mondta h higyjem el h nem azert nem talalkozunk tobbszor mert o nem akarna latni csak meg van kotve a keze...kezdek bele faradni:( pedig tudja h szeretem
2016. nov. 16. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Jajj, már megint a nagypapás sztori....

Figyelj, olvasd el, milyen tanácsokat kaptál az előző kérdéseidre!

Vagy zárjuk rövidre, írd le, hogy milyen választ akarsz hallani, leírom, megnyugszol, és mehetsz tovább.

2016. nov. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kamuzik,leszar..hagyd a francba

akire akarunk arra lesz időnk,a többi csak kifogás

2016. nov. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, nagyapjával együtt élhet, és ott nem vagy szívesen eltűrt személy, legyen az bármilyen okból kifolyólag.

Ez még azt mondom oké, ezzel ő nem tud mit tenni, maximum akkor ha elköltözik, és van olyan élethelyzetben, hogy ezt meg tudja tenni...

De az, hogy mozizni semmit nem lehet vele, vagy nem mondja azt, hogy akkor legyünk nálatok...

Ez így gáz, én mindig alig várom a találkozókat a barátnőmmel, mi se élünk még együtt.

2016. nov. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most en anyummal lakom de apa adott egy masik lakast.mondta h ha akarok oda koltozhetek.mondtam azt is paromnak h van az a lakas.nem igy konkretan h menjunk csak annyit mondtam h apa oda adta.erre csak annyit mondott h jaj de aranyos.arra h mozi azt mondta h nincs penze.arra mondtam h nem vaj majd en fizetem.erre mondta h jaj hat azt nem fogahatja el.csak en meg szeretnem es igenyelnem a kozos programokat.
2016. nov. 16. 12:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondtah elmondja egy napjat es ha en valahova mèg be tudok zsufoni egy mozit akkor eljon..mert h en is azt mondtam neki h aki akar az talal idot..erre lehurrogott h ez nem igy van
2016. nov. 16. 12:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyetlen kérdésem van: neked ez így jó? Boldog vagy ebben a kapcsolatban?

Mert a jelek szerint a "párodnak" nincs igénye ennél többre, neki tökéletesen jó így, hiszen változtatni nem akar. Aki pedig nem akar (önszántából) változtatni a helyzetén, azt te sem fogod tudni megváltoztatni.

Amin TE képes vagy változtatni az a saját helyzeted a kapcsolatban: eldöntheted, hogy elfogadod-e ezt a felállást, vagy sem.

2016. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amikor mondja h menjunk ide-oda akkor ugy latom h tenyleg szeretne.de utana megsem lesz belole semmi..azt mondja h emiatt lekiismeretfurdalasa is van.es mondta h gondolkozik ill akar valtoztatni h tobb penze legyen.mert h azt sem akarja h mindent en fizessek..
2016. nov. 16. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!