Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt? Menekül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Menekül vagy csak egyszerűen nem akar tőlem semmit? Normális emberek válaszát, tanácsát várnám!

Figyelt kérdés
Nos.. a történetem elég bonyolult és kissé problémás... 25 éves vagyok a pasi akiről a történetemben szó lesz 43. Több éve bajlódunk kerülgetjük egymást és mindig elcsattant egy csók ölelés legalább... Egy tiltott gyümölcs számomra ő. Az összhang az megvolt mindigis. Tulzottan az utóbbi időben. Sokszor megvédett,kiállt értem de utólagosan már túlzottan. Aztán egy este tök részegen azt mondta nekem,hogy szeret és imád aztán kért egy puszit tőlem de megcsókolt.Aztán minden követte magát,de nem feküdtünk le egymással mivel ismételten tiltott gyümölcs és ezt ő is én is tudjuk. Olyan dolgokat mondott nekem,ha nem kap meg belehalna tudta és érezte,hogy előbb utóbb megfog történni de nem akar senkit bántani hisz nem teheti. Mégis az éjjel kettesben maradtunk és nagyon jól elvoltunk volt köztünk ez-az de szex az konkrétan nem! Másnap jókedvűen már-már boldogsággal nézett rám.Aztán összevesztünk a következő napokban mert megbántottam állitólag őt és ő elrohant berugott és hazajött azt mondta beszélni akar velem beszéltünk ő azt mondta,hogy nem folytathatjuk és hogy abba kell ezt hagynunk mert bűntudata van beleszivtam a cigijébe amit ő adott a számba aztán veszekedtünk és összetörte a cigit és eldobta. És bement. Annyit mondott hogy tudom nagyon jól,hogy mi van de ő nem vagy valami ehhez hasonló volt. Aztán mikor legközelebb is részeg volt ujra megtörtént köztünk de már én húztam magamhoz ő persze engedte. Picit akkor tovább mentünk de akkor sem feküdtünk le. Aztán beszélgettünk nagyon sokáig ölelgetett puszilgatott,csak mint amikor először megtörtént az illatomat szagolta és hm-özgetett. Nagyon jól elvolt velem nevetgélt és azt mondta,hogy neki mindig az kell ami nem lehet,aztán megcsókolt újra. És azt mondta hogy ezt nem szabad megtudnia senkinek mert ő letagadja ebből hatalmas tragédia lehet,amit persze én is tudok,de egyszerűen nem tudtam uralkodni magamon. Majd azt mondta,hogy vágyik rám nagyon a rémálma mégis akarja de nagyon. És búcsúzóul adott egy csókot. Amikor kettesben mentünk valahová szégyenlős volt alig beszélt,vagy én nem tudom teljesen más volt,mint szokott.Vásárolni is mentem vele és nem szégyelt,hogy egy kis csitri vagyok sőt.. meglepően mások előttis ugyan ugy nézett és foglalkozott velem mégis mintha félt volna.Majd egy nap én is picit többet ittam a kelleténél és mentem hozzá. Szexi ruhába persze,ő viszont ugyan azzal a mondattal fogadott amit én mondtam mindig neki hogy nem szabad és mintha idézte volna.És elküldött azóta folyamatosan kerül,menekül előlem,napokra eltűnt durván beszélt velem aztán én is vele ez láttam,hogy rosszul esik neki azóta eltűnt de én csak azt adtam amit ő! Egyszerűen képtelen vagyok belőle kimenni egyszerűen nem tudom,hogy mit tegyek,hogy miért menekül vagy kerül vagy viselkedik velem igy. Köszönöm azoknak akik időt szánnak és elolvassák,aki tud tanácsot adni nekem a történetem alapján külső szemlélőként kérem,hogy irja bátran.
2016. nov. 17. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Aha, szoval hazas pasi, aki amugy egy szanalmas tini farokkent viselkedik 43 eves letere, te meg pincsikutyakent loholsz utana, mert hat "tiltott gyümi", es milyen romi, sorozatba illo perceket toltotok egyutt amikor belesziv a cigijebe, amelyet aztan mergeben osszetor...

25 eves vagy. Noj fel. Kezdj nokent viselkedni, akinek igenis ferfi kell maga melle (ez az egyed nem az), es megkovetel egyfajta banasmodot, es nem esik amulatba, hogy "felvallalt maga mellett emberek elott is", hanem olyat keres, akivel ez az alap - de nem ilyet, mint ami most van.

2016. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyers leszek és nem fog tetszeni, amit írok, de hétha végre képes leszel magadba nézni, úgyhogy egy próbát megér.


Az a nagy büdös helyzet, hogy egy végtelenül naiv, hülyíthető kiscsaj vagy, 25 évesen annyi érzelmi intelligenciával és helyzetfelismerási képességgel rendelkezel, mint egy 15 éves. Szerelmes vagy egy 43 éves, alkoholista link pasiba, akinek csak akkor kellesz - de akkor nagyon - amikor be van b..szva. Elszórakozik veled, élvezi a bizsergést meg a "tiltott gyümölcs" varázsát, hiszen aki érzelmileg nulla, azt pont ez a fajta dráma hozza lázba. Amikor viszont valami konkrét dologra kerülne a sor, akkor már behúzza a kéziféket, annyira mégse kellesz neki, mert ha lebukik, eljön a világvége. A nagy lóf..szt jön el a világvége, ha többre tartana téged, mint időnkénti szórakozás, akkor nem kifogásokat keresne, hanem megoldást arra, hogy együtt legyetek. Minden más csak duma, de te inkább bedőlsz a dumának, minthogy befejezd az önámítást és a magadnak való hazudozást és szembenézz a tényekkel (hiszen kizárólag a tények számítanak, pofázni mindenki tud), hogy mégse vagy olyan különleges és mégsincs köztetek semmilyen különleges kapocs, ellentétben az illúzióiddal. Játszik veled, megaláz téged - bár ehhez nem kell neki nagy segítség, megalázod te magad bőven, önként és dalolva vállalod a mártír, hősszerelmes lábtörlő szerepet.


Egyetlen tanács létezik, hogy ebből a szituációból kikerülj, de ezt úgysem fogod megfogadni, hiszen tipikus áldozat-típus vagy, de ettől még leírom - összekaparsz némi önbecsülést, előveszed az önuralmat és minden kapcsolatot megszakítasz ezzel az emberrel, következetesen és végleg, aztán pedig marha gyorsan elmész pszichológushoz, hogy némi önismeretre szert tegyél és elkerüld ezeket a toxikus, beteg kötődési sémákat a jövőben.

2016. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es tokeltesen leirta, es amikor olvastam akkor hatalmasat rohogtem, mert 25 evesen en is ugyanigy irtam meg "pasis" sztorikat, tehat ilyen minden reszletre kiterjedo pontossaggal "es beleszivtam a cigijebe":-)))))


Szoval ez tok aranyos, majd kinovod:-))A pasit meg hagyd a manoba, evekkel kesobb majd rajossz h egy feljfujt tortenet volt (mondjuk amikor en voltam 25 a pasi volt 41" de o szingli volt....en meg nem:-)))


Jok ezek a sztorik, csak tudni kell h ez nem a realitasod es nem lehet realis perspektiva:-)

2016. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!