Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti milyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen esetben állítanátok be ilyen háttérképet?

Figyelt kérdés

Rendszeresen látok a villamoson egy szép lányt és láttam, hogy a telefonján háttérképnek egy olyan kép van beállítva, ahol éppen puszit ad egy srácnak arca. Azóta ezen kattogok, hogy vajon van esély arra, hogy az a srác nem a pasija hanem valami rég nem látott rokon/nagyon fontos barát?


Mit gondoltok?


2016. nov. 17. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
1000%, hogy a pasija.
2016. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy a pasija.
2016. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát igen 99% hogy a pasija. De ne törjön le a dolog, ez nem jelent semmit, honnan tudod, hogy mennyire stabil a kapcsolatuk vagy hogy nem hagyná ott a srácot érted?

Szóval ha úgy döntesz, hogy kezdeményezel, akkor hagyd figyelmen kívül az egészet, aztán majd elválik úgyis, hogy mi lesz belőle.

Főleg a nőknek sokkal vonzóbb egy oylan srác, aki nem fúj rögtön visszavonulót attól, mert megtudja, hogy van barátja a lánynak (sokszor van hogy csak lerázásként dobják be a dolgot..) hanem nem érdekli, és ki meri mutatni a vonzalmát.

2016. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ma 19:39

Az összes nő ismerősöm szerint (köztük szerintem is) inkább tahó magatartás olyanra rástartolni, akiről tudod, hogy van párja :DDDD


Amúgy kérdező, szerintem a pasija. Hacsak nem hasonlítanak egymásra nagyon, akkor lehet, hogy a tesója, de ennek nagyon-nagyon kicsi az esélye.

2016. nov. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4 persze, kivülről nézve igen, de amikor éppen az adott lánynak lesz új hódolója, akkor simán lehet esélye elhódítani.

és nyilván nem arról van szó, hogy nyíltan megmondja neki hogy "Figyi, hagyd ott a barátodat én sokkal jobb arc vagyok."

Inkább csak annyi, hogy ki meri mutatni, hogy tartja vonzónak annyira a lányt, hogy úgy érzi, hogy annak ellenére, hogy barátja van, kialakulhatna közöttük a dolog. ha meg nem, akkor tiszteletben tartja, és nem erősködik.

2016. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hmm, akkor ez így felejtős.
2016. nov. 17. 21:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Ram nyomult srac mikozben tudta, hogy van baratom, eleg gaznak tartottam. Maximum abban az esetben mukodhet, ha a csaj amugy is a szakitast fontolgatja, csak meg nem mert lepni.
2016. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#5

Lány vagyok, és próbálkoztak már be nálam, miközben volt párom. Azonnal elásta magát az illető, még ha amúgy be is jött volna, soha többé nem kapott esélyt :)

A jelenlegi párom is ismert, mikor még az exemmel voltam, fél évvel a szakítás után tett először utalást arra, hogy tetszek neki. Van még 1-2 úriember, akiben megmaradt a tisztesség szikrája. A többiek felőlem mehetnek a lecsóba.

Az meg mi, hogy "nem mer" szakítani :D Nyilván az más, ha fél, hogy megveri a pasija vagy valami, de ez elég ritka.

2016. nov. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Van gerincem. Ha nagyon érdekelne a lány és oda lennék érte, akkor sem kezdenék ki vele, hogyha tudom, hogy van pasija.
2016. nov. 17. 23:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Kár, hogy a kérdezőt nem lehet felpontozni :D respect :)
2016. nov. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!