Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lesz még lehetőség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz még lehetőségem? Vajon miért volt egyoldalú? 26/N

Figyelt kérdés

Van egy férfi. Évek óta ismerem. Barátságként indult. Aztán mikor mindketten nagyon túlfűtöttek voltunk, csak nem volt kivel, barátság extrákkal lett belőle. Fergeteges volt vele a szex, de egy kezemen meg tudom számolni, hányszor gyűrtük a lepedőt. (Hihetetlen meneteink voltak. Perzselő, tűzforró aktusok. De ez most vajmi kevéssé tartozik ide.) Én menthetetlenül beleszerettem. De a személyiségébe, nem a szexuális életünkbe. Percekig tudtam volna bámulni az arcát. Odabújni a testéhez. Ő nagyon vonzó a számomra, külsőre & belsőre egyaránt. És mindig nagyon rendes volt velem, mióta csak összebarátkoztunk, egy közös feladatnál.

Aztán, körülbelül most volt egy éve, hogy visszautasított. Mert hogy ismerkedik egy lánnyal, és már nem érezné tisztességesnek vele szemben. Sikítoztam belül (Velem szemben bezzeg tisztességesnek érzi?) De reméltem hogy futó dolog lesz, sok lánnyal jutott el idáig, de még soha senkivel nem lett semmi, vagy a lány, vagy ő elutasította a másikat. De ez a lány aki minket elszakított, megszakította a sort, összejöttek, azóta is együtt vannak, csöpögős boldogság. Ő az első igazi barátnője.

És én szenvedek, azóta is, pedig már egy év telt el. A vérpezsdítő szexben annak a lánynak van része, méghozzá heti bárhányszor. Ő bújhat hozzá, ő nézheti az arcát, ővele rendes, sőt, a rendes nem kifejezés. Olyan vele, mivel a párja, mint velem sosem volt, mivel a lány barátja vagyok csak. Meg vannak a férinak külföldi célú, pár év múlva érvénybe lépő, távoli országba szóló tervei, de csak komoly barátnővel. Anno beleéltem magam hogy majd velem, mert járni kezd velem, és szépen hivatalosan is a barátnője leszek. Nagyon tudtam azonosulni ezzel a jövőképpel, vonzott ez a különleges ország. Egyedül nem utazhatok oda, maradok a fenekemen, míg ő kimegy majd a barátnőjével.

Szóval már egy éve, és más férfiakkal nincs gusztusom ismerkedni, mert egy se érhet a nyomába. Még a családját is nagyon bírtam, de velük is egy másik lány lóghat együtt. Nem értem, ő miért nem szeretett belém. Az is benne lehet mondjuk a válaszban, hogy nem jöttem be neki eléggé. Egészen más típus vagyok, mint a barátnője. Meg hát, ha bejöttem volna neki, akkor már megismerkedésünkkor úgy közeledett volna mint nőhöz, nem barátilag.


2016. nov. 18. 01:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Odaadtad magad szexre, nem is kellettél neki többre ezek szerint, az érzelmeket nem a szex hozza ki, hiába adod magad oda.
2016. nov. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
becsaptad magad így úgy tűnik... :T
2016. nov. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nem mondod :D ***** válasza:

Csak szexre voltál jó neki. Gondolom ezt előre le is szegezte...merthogy alapból barátilag közeledett. Van ilyen. Én is belecsöppentem egy ilyen csak szex és más semmi dologba. És én is többet akartam tőle az elején. Aztán naaaagyon hamar rájöttem, hogy pontosan ugyanolyan, mint ez első exem. Ez van, ha nem tanulsz az előző hibáidból. Azóta le lett tisztázva a dolog, csak szex és más semmi. És az írásodból nekem az jön le, hogy te bizony eléggé féltékeny vagy a másik csajra...de ez nem jogos. Kár volt beleszeretned a pasiba. Általában csak nagyon ritkán lesz kapcsolat a szexkapcsolatból. Alapból nem úgy kezel a pasi sem és nem is tekint úgy rád. Meg valószínűleg veszítesz az értékedből a szemében, mert ha egy csak csinálja a csak szex és más semmit, az "biztos r.banc", de ha pasi csinálja, hát az macsó csávó(tapasztalatból beszélek)...pedig mindenkinek vannak szükségletei. És ha nem találkozol azzal, aki tényleg kell neked, akkor miért lennél egy olyannal, aki nem is jön be, csak hogy legyen akivel szexelj...ez nonszensz. Szóval inkább egy stabil csak szex és más semmi, mint egy szar kapcsolat.

25/L

2016. nov. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig őt el kell felejtened, mert neki nem jelentettél annyit, mint amennyit te neked ő. Kb ugyan így vagyok ex barátnőmmel. Én imádtam, ő meg semmibe vett.
2016. nov. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha belovod a szinvonaladat "olcso, megkaphato lyuk"-ra, akkor miert csodalkozol, hogy nem vagy ertelelve, es hogy nem torodott veled? Legkozelebb nem kell szetrakni a labadat, hanem a puncidon kivul mast is mutogatni egy emberi kapcsolatban, es akkor esetleg emberkent es opciokent fognak kezelni..
2016. nov. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ember nem szeret bele mindenkibe, akivel szexel.

Sajnalgatod magad...ki kellene ábrándulnod, rossz dolgokra gondolnod vagy kreálnod, nem egy álomvilágot kergetned, mert így sose felejted el, aztán kereshetsz macskákat

2016. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!