Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ennyire határozat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire határozatlan puhap@cs?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lánnyal 1 éve.Tudtam,hogy nem volt 1 makulátlan előéletű(párhuzamos kapcsolatai voltak,megcsalta is az előző párjait...).Ezek mellett egy életvidám szorgalmas pörgős lány és én belészerettem. De folyamatosan a múltján kattogok,hogy megcsalt mást meg hogy tudott párhuzamosan szexkapcsolatot fönntartani. Mondtam már neki többször,hogy szakítsunk mert ezek engem nagyon zavarnak. De neki mindenre van magyarázata mit miért tett... és hogy velem ezt nem tenné...Volt,hogy szakítottam vele és még 1 hónap után is hívogat.De titkon várom 1 idő után,hogy hívjon.Max 1 hónapig bírtam,hogy nem veszem föl neki a telót. Ha ő nem keresne én nem keresném őt. Ilyenkor mindig megsajnálom és visszafogadom ,de ezek után kiderül,hogy ezzel meg azzal beszélgetett facén rányomultak...ő persze aztmondja nem volt semmi,de én azt is kinézem,hogy ő nyomult másokra és nem kellett nekik(nem egy nagy szépség mások szerint,inkább az alakja jó,de valahogy nekem bejön a külseje.eleinte csodálkoztak is ,hogy nekem kellett,pedig még a gázos dolgait nem is tudták).Tudom,hogy én is gáz vagyok,hogy nem tudok dönteni,de pont ezért tettem föl a kérdést,hogy mi másnak a véleménye erről a helyzetről.
2016. nov. 18. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy mivel tudom, hogy az emberek jellemzően nem változnak, így komoly kapcsolatba nem kezdenék az említett nőnemű egyeddel. Szexkapcsolatra kiváló.
2016. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!