Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzése az, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzése az, ha valaki szerelmes beléd, akit te nem szeretsz?

Figyelt kérdés
2016. nov. 18. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, sosem volt szerelmes belém senki. (F, mielőtt priváterdőbe keveredek)
2016. nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Ha ronda lányról van szó, akkor rossz, mert úgy érzed megfojt az érdeklődésével.


Ha szép lány (akibe te nem vagy szerelmes), akkor jó, mert az egyenlő kb egy ingyen dugással :)


23/F

2016. nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon zavaró!!! Volt és van ilyen ismerősöm,az egyik nem is titkolta! :( Nem győztem mondani neki,hogy keressen mást,nem akarok vele kapcsolatot! A másik ,állandóan nézi mikor lépek be fb és egyből rám ír! Nagyon fárasztó! Igaz,ő nem vallja be,de érzem,látom! Tudom,hogy nem jó ez neki sem,de nekem sem !
2016. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó, mert növeli az önbizalmamat.

Rossz, mert valamilyen szinten felelősséggel tartozom az érzéseiért. Megbánthatom azzal, hogy nem keresem a társaságát, én másra vágyom közben, nem érdeklődöm iránta, többször vissza kell utasítanom és kíméletesnek kell lennem közben.

2016. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. Miért tartoznál felelősséggel az érzéseiért? Nem a szeretett ember hibája,ha valaki szerelmes belé.. Sztem!
2016. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik lehető legkellemetlenebb, legzavaróbb érzés, ami létezik.
2016. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem túl jó, úgy kell manőverezni, hogy ne bántsd meg de ne is tégy semmi olyan jelet, hogy azt higyje érdeklődsz. nekem lány ismerősök voltak így, fú... hát jobb volt amíg leszart... :D
2016. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!