Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem valakibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem valakibe, elmondjam neki? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Kb egy honapja ismertem meg egy netes tarskereson (szemelyesen annyira nincs idom/lehetosegem ismerkedni, nem nagyon jarok sehova), egy hetre ra atjott hozzam, iszogattunk, beszelgettunk, tok jo volt. Masnap elmentunk nehany baratommal bulizni, az is nagyon jo volt, akkor tortent az elso csok is,stb. Tegnapelott megvolt az elso szex, imadtam minden percet vele, allandoan csak rajta jar az eszem, a tekinteten, es hogy milyen jo hozzabujva fekudni, es beszelgetni...tegnap is nala voltam,csinalt nekem kajat, rossz kedvem volt, meghallgatott, olelgetett,csokolgatott stb, reggel kikisert a buszhoz. Nagyon beleestem. Mindennap vele lennek legszivesebben, de ha egyutt vagyunk, 3 oranal tobbet nem tudok aludni, es felek, a munkam rovasara megy...Hogy mondjam meg neki, hogy beleszerettem? Azt sem banom, ha o belem nem...Csak szeretnem, ha tudna rola.


22L 21F

En vagyok a lany



2016. nov. 18. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
nem kell ezt felcímkézni, valszeg ő is érzi. csak élvezd.
2016. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De olyan jo lenne mondani neki,hogy "Szeretlek"
2016. nov. 18. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!