Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Régi" exbarátnő iránt érzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VWXYZZS kérdése:

"Régi" exbarátnő iránt érzett érzelmekkel, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Igazán kacifántos sztoriba csöppentem ami miatt csak kapkodom a fejem, hogy most gyakorlatilag mi a franc is van velem. Röviden összefoglalva még 2012-2013 környékén összejöttem egy lánnyal akivel majd kétévnyi kapcsolat után szakítottunk. Elég komoly volt a dolog, együtt is laktunk.

A szakítás névleges oka hogy nem egy irányba tart az életünk és nem vagyunk egy élet szakaszban. Attól függetlenül, hogy én voltam két évvel idősebb ez visszagondolva teljesen reális indoknak tűnt. Nem voltam egy jó party, igaz, hogy nagyon szerettem, de nem dolgoztam, nem volt diplomám, az egyetemet is félvállról vettem a szüleim tartottak el.

Neki elég korán lett egy új párkapcsolata utánam nekem azért még 2014-ig várnom kellett. Ezzel a lánnyal pár hónapja szakítottunk.

Azóta egy friss kapcsolatban csöppentem és azon kaptam magam, hogy erre a régi exemre gondolok nagyon sokszor. Már az utána lévő kapcsolatom vége felé is sokszor eszembe jutott, hogy vele teljesen más és jobb volt minden, de ezek a dolgok csak most realizálódtak bennem. Ma megvilágosodtam, hogy nekem újra ő kell. Teljesen meg vagyok lőve. Nem tudom tényleg, hogy mi lenne a helyes megoldás pedig nem vagyok már tinédzser. Lassan 30 éves leszek de úgy érzem meghülyülök. Volt már valaki hasonló cipőben? Ha igen mi lett a vége? Szerintetek mit kéne tennem?

A dologhoz hozzáfűzném, hogy ő még mindig párkapcsolatban van ugyanazzal sráccal és konkrétan nem tudom milyen a kapcsolatuk.

Én azóta elég jól helyrehoztam az életem, igaz még mindig szükségem van a szüleim segítségére, de azóta dolgozom, egyetemet váltottam és olyan pályán indultam el ami mindig is közel állt a szívemhez. Szóval azok az okok amik akkor a szakításhoz vezettek ha nem is 100%-ban de már a múlté.



2016. nov. 18. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondjak azt, hogy ez a vonat mar elment.

Neked az kellene aki 2013-ban volt. Most 2016 van. Azota o is valtozott es 100% hogy mar nem olyan, mint akkor volt.

Keresgelj tovabb.

2016. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit zagyvák a dátumok meg az időtávlatok... De ha jól értem ezzel az idealizált exszel már 2-3 éve nem vagytok együtt. Szerintem felejtsd el! Régen volt, tán igaz se volt, ha kicsit is számít neked, ne mássz bele a jelenlegi életébe!
2016. nov. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsi, lehet kicsit tényleg kusza a történet. Hogy átláthatóbb legyen, időrendben:

- Egyeske: szakítottunk, de még mindig rágondolok. 2012-2013

- Ketteske: szakítottunk, de már nem gondolok rá. 2014-2016

- Hármaska: friss és (még) nem gondolok rá. 2016-

2016. nov. 19. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!