Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy jó pasinak is nehéz csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó pasinak is nehéz csajt találni vagy nekik válogatni kell a jelentkezők között?

Figyelt kérdés
2016. nov. 19. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Nehéz csajt találni igen. Azért, mert nagyon sok a hülye, vagy féltékenykedő, vagy önző vagy idegbeteg, vagy ribi .. szóval nem egyszerű nekünk jó pasiknak se.
2016. nov. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Nem bánnám, ha itt pár jó pasi is írna nekem néha :D
2016. nov. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Válogatni éppenséggel válogathatok, de csupa olyan lány közül, akik nem jönnek be nekem. Az az egy, aki engem érdekel, ő rám se hederít.
2016. nov. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Ez egy eleg relativ dolog hgy jo pasi. Nekem rengetegen mondtak mar, de ennek ellenere sok lanynak kozombos vagyok.

Altalaban van mindig jelentkezo de azert kell erte tegyek is :)

24F

2016. nov. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon nehéz. Mert jellemzően csak ribis nőkkel jövök össze. Nekem ugyan nem kell szuperszónikus, de sokszor beképzeltnek tartanak, mert én sem vagyok. Holott csak van egy egészen jól sikerült fejem, 192 centim, vékony-átlagos alkatom. De semmi több, nem vagyok gazdag, se felsőbbrendű. Ha valakivel összejöttem, az meg is mondta, hogy ilyennek tartott engem, mint amit leírtam. Pedig nem tartom magam beképzeltnek, A fejemért a magasságomért nem tettem semmit. Sokkal inkább egy lúzernek tartom magam.
2016. nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%

Kell tenni érte.


1. Kezdeményezni általában közepesen kinéző lányok szoktak csak, akik nem olyan rondák/kövérek hogy ne dugnád meg őket, de azért nem is tudnád őket kapcsolatra elképzelni.

Szóval ugyanúgy neked kell kezdeményezni a csinos lányoknál. Max annyival könnyebb, hogy sokszor látszik a tekintetükön hogy bejössz nekik és akkor már alapból azokhoz mész oda inkább.


2. Az hogy sok csajnak bejövök, ráadásul nem éppen arra ösztönöz hogy megállapodjak egy mellett. Volt már 2,5 éves kapcsolatom, amiben hűséges voltam (életem legnagyobb szerelmével eddig), de olyan is amikor egy fél éves kapcsolatban két szeretőm is volt, mert az egy nagyon hiányos kapcsolat is volt.


3. Ugyanúgy neked kell csinálni mindent. Megszólítás, jó duma, kapcsolat elkérése (név, telefonszám), randi összehozása, randin csók, néhány randi után szex. Nagyon ritkán van, hogy ne így lennének a dolgok. Konkrétan velem másfél éve volt legutoljára, hogy egy randin a LÁNY CSÓKOLT MEG ENGEM, de ez tényleg nagyon ritka.


4. Így is sokat kell próbálkozni. Nincs olyan, hogy jól nézek ki, úgyhogy 10-ből 10 lánnyal dugok, akikhez oda megyek. 10-ből ha 1-gyel, de szerintem átlagban még kisebb lenne ez a szám, ha számolnám.


24/F

2016. nov. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Hat nalam ez eleg egyertelmu ma is bementem suliba szokas szerint atan minden csaj csak bamult majd utana oran meg szünetekbe is jöttek sorra hogy de jol nezel ki stb.. Tehat ja azzal jövök össze akivel akarok akkor amikor akarok igy ja válogatnom kell csak (de engem pl nem fegyeget az hogy ribivel csúnyaságokkal jövök össze mivel olyan nehez bekerulni a suliba hogy a selejt nem kerul be)

Jelenleg meg csak válogatnom kell az előző heten 3csaj dobtam egyszerre :)

2016. nov. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!