Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan nő, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki a párjától távolt lakik (200 km-nél távolabb)? Mit csinálsz, amikor elmegy a párod? Hogy tudod túlélni?

Figyelt kérdés

2016. nov. 28. 06:31
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
91%
Rettenetesen egyszerűen... Alapból introvertált vagyok, tehát akkor érzem magam elemben, ha magamra hagynak. Akkor a saját dolgaimmal elmolyolok. Most, hogy együtt élünk is van, hogy igénylem a magányt. Nekem kell amikor csak én vagyok.
2016. nov. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Köztünk 300 km a táv. Nehezen viselem, de ő is. Az a tudat vigasztal, hogy nyáron összeköltözünk. Illetve mindig tudom, mikor találkozunk legközelebb és ez erőt ad.
2016. nov. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1000km, és piszok nehezen. Sírok, meg szomorkodok, és kb. három napig mint egy élőhalott működök, annyira hiányzik, aztán ez csillapodik, és szimplán csak vágyódok utána.

Chatelünk, beszélünk - ez nagyon sokat segít -, filmezek, zenét hallgatok, csak lefoglaljam magam.


De dec. végén kiköltözök hozzá, nem érdekel, mit szól a családom - akik szerint itthon kell! élnem, és alap, hogy a párom jön vissza ide (nem fog).

2016. nov. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3000 km van koztunk kb., de kulonosebben semmit nem csinalok. En szoktam hozza kimenni, mert nekem csak utlevel kell, neki meg minden alkalommal masik varosba kene repulnie a talalkozas elott a borsos aru vizumert (ha kapna egyaltalan :')). De egyebkent mindkettonknek megvan a sajat elete, teendoi, szoval, ha nem vagyunk egyutt azokkal foglalkozunk. Az ilyen szomorkodast max. akkor tudnek elkepzelni, ha otthon kene ucsorognom, es semmi dolgom nem lenne. De igy hogy neha mosdoba sincs idom elmenni, ez nem nagyon jatszik :'). Szoval szerintem ez a kulcs: sok teendo. A koztes idoben pedig tok jo tervezni a kovetkezo talalkozast (mi pl. neha teljesen mas uj varosokban talalkozunk, es azt fedezzui fel egyutt - ezeket meg ugye tervezni kell, szoval ez is egy jo "kozos" program, ami fel tudja dobni a kulon toltott 3-4 hetet).
2016. nov. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy évig 300 kmre laktunk egymástól. Szinte minden hétvégén találkoztunk, de még így is borzasztó nehéz volt.

Úgy próbáltam túlélni, hogy folyamatosan chateptünl

2016. nov. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Túlélni? :D Nem egy oxigénpalack a párom, basszus.


Úgy lehet túlélni, hogy nem függsz beteges módon a másiktól, hanem van saját életed, amiben ki tudsz teljesedni, saját dolgaid, amik örömet okoznak és lekötnek - munkahely, barátok, hobbik, elfoglaltságok. Mi távkapcsolattal kezdtük, bőven több volt 200 km-nél, nem volt semmilyen konfliktus, pedig - kapaszkodj meg - simán előfordult, hogy 2-3 napokig nem is beszéltünk ezidő alatt. Amióta együtt élünk is vannak külön hobbijaink, programjaink, nem vagyunk 0-24 egymás s_ggében.

2016. nov. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
240km lakunk egymástól..lassan egy éve tart a kapcsolat, kezdetben kéthetente találkoztunk..de már 3 hónapja kb max 3-4 napokat vagyunk külön, ezt is nehezen bírjuk egymás nélkül. Ő dolgozik, én meg tanulok. Napközbeni telefonálások, napi minimum 5 órás chatelések :) F25, L22
2016. nov. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
409 km. Szarul. Egy hétig tudok sírni spontán, miután elmegy. 10 hónapja vagyunk együtt, és kétszer találkoztunk. Nagyon szeretjük egymást. De nagyon fáj ez a távolság. Csak várni kell az új lehetőségre, arra a forró, szerelmes ölelésre, s kitartani. Egy emlékfoszlány, egy új nap boldogan. Bízni kell. :) és szeretni. Ha szereted, minden lehetséges :)
2016. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!