Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez jelent valamit vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit vagy csak én komplikálom túl?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt nemrégiben, kb 1 hete. Sokat chateltünk, chatelünk. De mostanában egyre kevessebbet ír. Igaz az is, hogy akkor nagyon sokat irogattunk egymásnak... Ezért most nem tudom, hogy elbizonytalanodott, vagy csak szimplán "nyeregben" érzi magát? Vagy letett erről az egészről?

Nekem ő nagyon tetszik, így kicsit rossz érzés ez nekem. :(

De lehet hogy csat túl rágörcsölök. Valaki tudna tanácsot vagy tippet adni?


21/F


U.I.: Szinte minden témából kifogytunk annyit beszéltünk... És valahogy lankad az aktivitásunk az idő telésével.. Ha valakinek esetleg van valami "mainstream" témája is, azt is nyugodtan leírhatja. :)



2016. nov. 28. 20:39
 1/6 Gotland ***** válasza:
Személyesen ismerkedtetek meg, vagy még nem találkoztatok?
2016. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem találkoztunk..
2016. nov. 28. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor itt lenne az ideje felvetni a személyes találkozót.

Elvégre simán lehet, hogy azért hagyott alább a lelkesedése, mert unja a neten levelezgetést, vagy úgy van vele, hogy ha ennyi levelezés után se hívtad el, akkor biztos valami nem stimmel, és ezért kezdi elveszteni az érdeklődését.

2016. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem facebookon kell udvarolni.

Tessék elhívni.

2016. nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én félévig leveleztem egy lánnyal. Nonstop irogattunk :)

Képeket küldtünk. És 6 hónap után skypoltunk üajd pár nap múlva találkoztunk.

Szóval 1 hét nem sok

2016. nov. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Túl sok volt az elején, és már nincs témátok, ezért lankad az ő lelkesédese is. Az elég kellemetlen, ha például 10 percenként küldtök egymásnak egy smiley-t, mert nem tudtok érdemleges beszélgetést folytatni, ezért inkább nem is ír annyira. Kb olyan, mint a kínos csönd egy személyes találkozón, csak nyilván néhány fokkal azért jobb. De amúgy ha már egy hét után nem igazán tudtok kommunkálni, akkor nincs bennetek túl sok közös, és nem is biztos, hogy annyira erőltetni kellene a dolgot. De azért mondjuk egy személyes találkozást tényleg megérne még, hívd el valahová, aztán ha nem, akkor hagyd. Ha meg belemegy, és találkoztok, akkor meglátjátok, hogy lesz-e téma, egymásra tudtok-e hangolódni vagy sem. Egy próbát még megér. Hajrá! :)
2016. nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!