Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan hogy az ember kiég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy az ember kiég érzelmileg és nem lesz már szerelmes?

Figyelt kérdés
2016. nov. 29. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos van.
2016. nov. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
van
2016. nov. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miert?
2016. nov. 29. 01:38
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
ha túl sokat csalódott, vagy ha az élete más területén éri nagy érzelmi megterhelés, ami kihathat a párkapcsolati dolgokra is.
2016. nov. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, rengeteg ilyen ember van. Sokat csalódtak. Ugyan képes lennék szerelmes lenni, de én sem akarok. Egyszerűen nem láttam még pozitív példát a környezetemben.
2016. nov. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

én kiégettnek érzem magam a munkában és kapcsolatokban, de nem írtam le még mindent. nemsokára új állásom lesz, és a mostani barátom figyelmes.


abban veszem észre inkább, hogy nehezen tudok örülni bárminek, vagy fellelkesedni. kevés jó ötletem van, mit csináljunk együtt, mit kezdjek magammal, hogy jobban érezzem magam.


de a lényeg az irány. még akarom, hogy működjön, hogy változzon valami bennem. kísérletezek akkor is, ha fárasztó.


kíváncsi vagyok, 1. magad érzed kiégve, vagy 2. akitől szeretnél valamit.

1. kis lépések, új emberek, új helyzetek segíthetnek. az emberek többsége kiégéstől függetlenül nem túl érdekes szerintem, azaz nem kell meglepődni, ha nehezen kelti fel valaki az érdeklődésed.


2. kár várni, hogy a helyzet megváltozik magától, és nem kell elméleteket belemagyarázni a másik lelkivilágába. szar belegondolni, de sokszor csak nem érdekeljük a másikat eléggé. észre fogod venni, ha akarnak tőled valamit, és tőled, nem csak úgy általában.

2016. nov. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!