Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/Nők! Nektek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Nektek mi a véleményetek az ilyen férfiakról?

Figyelt kérdés

Akik gondoskodó típusok. Mikre gondolok? Például szereti megmosni néha a hajatokat, kifésülni hosszasan, ha igénylitek be is fonja, segít lereszelni a bőrt a talpaitokon, segít borotválni itt-ott, ha kéritek ezt csak akkor persze.

Néha elkészítené reggel a szendvicseteket munkába/suliba menet vagy csak főzne nektek egy jó teát, vacsorát gyors nap végén. Ilyesmi apróságokra gondolok.


Kort is írjatok!


2016. nov. 29. 16:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
A masodik resze oke, fozzon nekem nyugodtan, de az elso reszben soroltakat inkabb magamnak csinalnam :D
2016. nov. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%

Nincs vele bajom, de azért a sarkamat ne reszelje le :D

Hajmosás, fésülés, szárítás, néha főz nekem, ezek rendben vannak, volt benne részem.

N/30

2016. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
Jól hangzik :) Ezeket mind viszonoznám is neki. Ritka mostanában az ilyen férfi. Mondjuk azért a lábmasszás jobban esik, mint a reszelés :P
2016. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Labreszeles? Nem rinocerosz vagyok, hanem no. Egy deka borkemenyedes sincs a lábamon. A tobbi johet, feltéve, ha en is viszonozhatom ugyanígy.
2016. nov. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Beteges. Férfi ilyet nem csinál, csak egy eunuch rabszolga.
2016. nov. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Papucs. Az, hogy főz egy teát, vagy kaját, még oké. A többi már túlzás lenne.
2016. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

Az első felét csak akkor kérném, ha valami miatt nem tudnám magamnak csinálni. (Pl. törött kar vagy ilyesmi.)


A tea, vacsi főzés általában annak a dolga nálunk, hogy ki ér haza hamarabb, kinek van épp több ideje rá, szóval az elég alap szerintem, hogy megosztjuk ezeket a teendőket.

2016. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
a főzés rendben van, a többi nem
2016. nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lábhoz Rabszolga! -Alexa Úrnő(21éves)
2016. nov. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A fürdőszobai teendőket jobban szeretem magam intézni, de azért frizurát készíthet, ha ügyes. Az ételkészítés viszont jöhet :)
2016. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!