Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak számomra taszítóak ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak számomra taszítóak ezek a lányok? 19/f

Figyelt kérdés

Nem akarok ezzel senkit sem megbántani, meg lehet ez valakinek bejön, de én rosszul vagyok, ha valaki agyon festegeti a haját. Egyik lány ismerősömnek speciel most rózsaszín haja van, a vége pedig zöld. De úgy is nézett már ki, hogy a sárgától elkezdve a lilán át a rózsaszínig minden belekeveredett, meg konkrétan piros haja is volt.

Nem tudom, nekem az ilyen dolgok valahogy nem fekszenek. Inkább jobban szeretem, ha valakinek természetes haja van. Nem tudom mire jó ez az állandó kémiai hatások alatt álló haj, legalábbis az övén látszik, hogy széjjel van festve, semmi fény nincsen a hajában. Nekem a ez igencsak mű.


2016. nov. 30. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Persze, és a tapintása is valószínűleg borzalom. De hát neki ez tetszik, szerencsénkre azért nem mindegy második lány rohangál így. Ezeken a csajokon meg csak át kell nézni :) Elvégre magával azt csinál amit akar, valakinek biztos bejön
2016. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Marha jól tud állni nekik, ha egyszínű, de könnyű elcseszni.

30/f

2016. nov. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
és? nyilván nem neked akar tetszeni. Szard le, ha neki tetszik had csinálja, ne foglalkozz vele. ennyi.
2016. nov. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
És akkor mi van ha neked ez nem tetszik? Nincs ember aki mindenkinek tetszene, még azok sem, akiknek kóros megfelelési kényszerűk van.
2016. nov. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
?? :D Itt nem az volt a kérdésem, hogy mi van akkor ha nekem nem tetszik, csak kíváncsi vagyok, erről mások hogyan vélekednek.
2016. nov. 30. 23:07
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Mivel mindenki olyanra festi a haját, amilyenre szeretné, ezért vannak olyan lányok, akiknek a hajuk színe eléggé műnek tűnik. De megnyugtatlak, hogy neked a szüzességed biztosan igazi és sokáig dicsekedhetsz majd vele, ha folyton másokban keresed a hibát és másokat kritizálsz jelentéktelen dolgok miatt.
2016. nov. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

hajfestés szerintem is felesleges pénzkidobás. Egyszerűen a természetes színtől eltérő gyakran elüt, rontja az összképet.

Ritka, akinek tényleg jobban áll.

De hát végül is ez is egy kommunikáció a személyiségről valahol..

2016. nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok, sikerült megfogni a lényeget. Csak mert nekem ez nem tetszik, rögtön azt jelenti, hogy másokban keresem a hibát? Biztos vagyok benne, hogy van, amit te sem tolerálsz igazán, most akkor én is oltsalak le? Ja nem, belém szorult egy kis intelligencia.
2016. nov. 30. 23:22
 9/15 anonim ***** válasza:
# 6 Ezt most jól megmondtad neki, ez az!
2016. nov. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Remélem a 9es válaszolóval bezárólag eltűnnek az igencsak primitív emberek és olyanok is megfordulnak, akik a kérdésemre válaszolnak.
2016. nov. 30. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!