Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A ferfiak elmenülnek attól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak elmenülnek attól a nőtől, aki nagyon szeretne velük lenni?

Figyelt kérdés
Van induló kapcsolatfélém, 20on évsek vagyunk, már rég ismertük egymást, de most beszélgettünk, a pasi irt először, vagy két hétig beszélgettünk, flörtöltünk, én lazábban vettem, hivott randira, de nem ertem ra, aztan en csabitottam randira. Az első randin mar nekem esett volna, de en meg nem akartam, a masodikon megtortent, es eszveszejtő volt, utanna is erdeklodo volt, de nem hivott randira, felhanytorgattam, azt mondta hogy en se hivtam. Aztan masnapra lebetegedett annyira, hogy az agybol mozdulni sem tudott, igy ket hetig maradt a csett, és kezdtem en erdeklodobb lenni. Ahogy helyre jott találkoztunk, de már én irok rá és nem ő. Félek, hogy mar megkapott, oda vagyok erte, mar nem flortol annyira velem, tudom, hogy meg találkozunk, de halvanylilagozom sincs mit akar velem es nem tudom, ha en nem keresnem vajon o keresnee..
2016. dec. 1. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Akit megfojtasz a ragaszkodásoddal attól menekülnek, akit nem fojtasz meg, és viszont szeret, attól nem menekülnek. Viszont abban elég nagyot hibáztál, hogy máris odaadtad magad neki. H..lye voltál. Látod, most már nem is vagy neki fontos.


Mikor fogják végre megtanulni a mai fiatalok, hogy nem azonnal kéne d..gni! Hanem előbb meg kéne egymást ismerni!

2016. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Egy ideig ne keresd, várd meg,hogy Ő keresni fog-e. Ha nem teszi, akkor nem vagy már Neki fontos. De lehet,hogy épp" azzal kelted fel az érdeklődését ha visszavonulót fújsz. A pasik általában nem szeretik azt ha nagyon a nyakán lógsz, ahogy az előző hozzászóló is írta.


Én nem hiszem viszont azt,hogy az tartaná vissza,hogy már a második randin sikerült megkapnia.Ha annyira jó volt Neki is akkor vágyik egy ismételt találkozóra.

2016. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Általánosítás.
2016. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Minden ember más. Van akinek sok szabad tér kell.

Nekem, mindig az kellett, hogy 24 órából, minimum 48 órát velem legyen a nő. Vagy is, mai napig, minden együtt töltött időt kevésnek tartok.

2016. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Költőnő? ***** válasza:
Úristen ez a fogalmazás és helyesírás. Agyfax.
2016. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nos igen.. Nekem nem volna gusztusom vkivel a 2.randin lefeküdni. Akkor még ismerkedünk, kb semmit nem tudok a másikról, ki tudja meg kivel v kikkel talalkozgat mellettem, mire körvonalazódik, h mit akarunk egymástól.

Dehát a mai világban mar ez a divat, minnél korábban mar az elso randin d*ni esz nelkul. Ilyenkor amugy nem feltek, h elkaptok vmi gorcsot? Hiszen tenyleg semmmit nem tudsz a másikról es egy vadidegen kb. Mert az, h nezen beszélsz vele elotte 2 hetet az kb lofa.

Igazabol sztem megvoltal neki, nagy kérdések nincsenek.. Meg aztan meglehet, h csak neked volt a szex eszveszto.. Neki nem.


31N

2016. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy is többi válaszoló. Csak dugni akart, Ennyi az egész. Máskülönben nem támadta volna be rögtön a kérdezőt. Aki érdekel, azután is érdekelni fog, hogy dugtam vele. Az első 2 hét érdeklődés csak a beetetés része volt.
2016. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2. randin magadtól széttetted neki a lábaidat, egy fűszálat se kellett arrébb tennie.. mégis mit vársz? Hogy utólag majd megdolgozik azért, amiért előbb kellett volna.


Nem, nem fog miattad megváltozni!


csak 1 vagy a többi naiv csaj közül.

2016. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!