Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te hiszel a nagy Ő ben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hiszel a nagy Ő ben?

Figyelt kérdés
Mármint hogy mindenkinek van valahol egy párja akit egymásnak teremtettek.

2016. dec. 1. 17:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. dec. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Mindenkinek? Azt nem tudom. Én, első látásra tudtam, hogy ő az.
2016. dec. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. dec. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Költőnő? ***** válasza:
76%
Már nem.
2016. dec. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem csak a nagy Ő-ben hiszek, hanem a nagy Ó-ban, a nagy Ú-ban, és a nagy Z-ben is.

Tulajdonképpen az összes nagybetűben.

2016. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Szerintem 1 igaz szerelem van, a tobbi csak az árnyéka. De nem feltétlen ismeri meg mindenki az igaz szerelem érzését. Vagy csak későn jon ra, hogy soha többé nem tud kozel sem ugy szeretni senkit, ahogy azt a bizonyos személyt.
2016. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Igen. De utálom így hívni! Én az igaz, hozzánk való párban/ társban hiszek. Ami ugyan nem csak egy lehet, de tény, hogy igen kevés emberben találja meg az ember !
2016. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Valószínűleg sosem találkozok vele, és már amúgy is van valakije. Én meg maradok egyedül.
2016. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen és szerintem több ilyen is lehet egy ember életében, de persze lehet hogy egy sem.
2016. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Igen és kulfoldre ment tanulni ahol rengetegen dugják, de tudom, hogy egymásnak lettunk teremtve. Amúgy meg oszintén nincs ilyen.
2016. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!