Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy nagy szerelmem, 2 égig együtt voltunk. Boldogok voltunk, sőt a legboldogabbak. Csak az utolsó egy hónap eldurvult, és szakított. Nem ettem magam rajta, azt hittem megbékél, de nem. Ő az az ember akivel az életemet leélném. És tökéletesen kiegészítjük egymást. De nem beszélünk csak Barátként, és mindenbr támogassuk egymást. Nem hittem volna, de bejött a képbe egy másik férfi. Ő mellette boldog vagyok, de nem tudom hogy megtudnám-e szeretni, az exemet látom benne. A fiú összeakart velem jönni, de az egyik pillanatról a másikra undok volt velem. És aztán mondta hogy nem lesz második. Olyan érzés mint ha megint össze törtek volna. Kezdem azt hinni bele szerettem. Mit tegyek?

2016. dec. 1. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehéz elfelejteni az exet ha barátok maradtatok, így nem lehet új életet kezdeni. Szerintem dönteni kell a két srác között, mert együtt a kettő nem fog menni. :(
2016. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te most melyiket szereted?

Azt mondod az exedre, hogy leélnéd vele az életed. Utána meg hogy bejött egy másik, akivel boldog vagy, de nem tudod hogy megtudnád-e szeretni?

Szerintem azért lett undok, mert rájöhetett, hogy második az életedben vagy megérezte hogy elbizonytalanodtál vagy hogy az exed pótlásaként használnád fel.


Nem tudom mit tegyél. Azt mondtad az exed hagyott el és már csak barátként beszéltek.


Kérdés, hogy itt ki mit akar.

De neked azt kéne eldöntened, hogy te mit akarsz.

2016. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Épp ez hogy nem tudom eldönteni hogy mit akarok. Az exem olyan dolgokba mellettem állt, annyira sok támaszt nyujtott, hogy hiányozna. Az újnál meg érzem hogy valami új jönne az Életembe. De félek attól hogy az exem sose verem ki a fejemből, és átverem akinek télleg kellek. Az exemmel szakítás óta nem találkoztunk, csak üzleteben beszélünk. És ezért félek ha meglátom újból kikészülök. Így hogy már rég nem találkoztunk az érzelmek homályosodnak, de nem tudom. :) előbb utóbb valahol összefutunk. :/
2016. dec. 1. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért lett bunkó?

Beszéld meg ezt vele.


Nem szabad választanod 2 közül. Egyik barátság, de ezt tudatosítanod kell s fejben továbblépni mint szerelem.


Ha megbeszélted újjal, mi is volt ezt, tudsz vele haladni.

2016. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De az újnak nem tetszene az exemmel a barátság.:/ és ezt megértem. Mert én sr nézném pozitívan ha valami kötné őt az exhez. De ő azt nem fogadja el hogy nekem fontos az exem, és bármennyit szenvedtem miatta, csak boldognak akarom látni. :) köszönöm a válaszokat :3
2016. dec. 1. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz hogy csak boldognak akarod latni, hisz mar leirtad nem tudod mit tegyel, meg talan el is hagynad a parod az exert. Nem csoda ha a "baratsagotokat" nem nezne jo szemmel. Ha uj kapcsolatot akarsz, akkor ne talalkozz es ne beszelj az exel tobbet. Ez igy tisztesseges a paroddal szemben.
2016. dec. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok hogy jogosan akadt ki. Csak valahogy az exem mindig fontos lesz. :)
2016. dec. 3. 14:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!