Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon kívánom a sógornőmet!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kívánom a sógornőmet! Feleségem hugát! Mit tegyek ellene hogy ne így legyen!? Sógornőm 33 igazi latinos testű! 😛😛😛 (F38)

Figyelt kérdés
Oda ültem mellé amikor kettesben voltunk meg akkartam csókolni de felugrot és elviharzot!😐

#elfelejteni!?
2016. dec. 2. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a felesegedet. Nem biztos h ekkora bunkot erdemel.
2016. dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a feleséged, hogy mivel lehetne elcsábítani a húgát, ha meg akarod dugni. Mégis csak 33 éve ismerik egymást, biztosan ismeri már ennyire.


Te meg fel tudsz ajánlani addig egy öcsit, vagy jó barátot, aki elszórakoztatja, hogy ne maradjon már ki ő se a jóból. Vagy csinálhatjátok mind együtt, négyesben! Két tesó, egymással? Mondjuk te meg az öcséd, a csajok meg nézik.


Látom, megjött a családi kora reggel, és sikerült időben beba.szni.

2016. dec. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit, hogy ha engem akarna lesmárolni a sógorom, akkor onnantól ez lenne a legkisebb gondja. Mert normális testvér ilyenkor szól a nővérének, hogy mekkora farok a férje, és jó ha tudja, hogy mi történt. Ahogy elnézem, a sógornődnek legfeljebb hányingere támadt tőled, biztos lehetsz benne, hogy elmondja a feleségednek.


Gondolom, van otthon elég szemetes zsák és kartondoboz, hogy el tudj költözni minél gyorsabban!

2016. dec. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De utálom azokat az embereket akik minden kicseszett mondat után felkiáltójelet raknak...


Hogy a kérdésedre válaszoljak: beszèld meg a feleségeddel,hogy csináljátok hármasban vagy ahogy előttem is mondták, szervezd be az egyik haverodat is!


Nem tudom mièrt viharzott el, lehet tekintettel van a testvérére. Remèlem elmondja neki és repülsz a francba. :D

2016. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
felugrot, elviharzot.... a kultúra! Lehet, tán ezért (sem) akar tőled semmit a sógornőd....
2016. dec. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!