Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tarthat örökké ez a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarthat örökké ez a szerelem?

Figyelt kérdés

A barátommal nagyon friss a dolog,de egyértelmű,hogy mindketten hosszú távra tervezünk mert tényleg szeretjük egymást.

Nekem viszont ő az első...mindenben. Így is tarthat ez örökké és lehet közös jövőnk? Van ilyen ismerősöm,csak azért nehéz elképzelni az én esetemben,hogy egész életemben egy férfi mellett. Tényleg komoly kapcsolat és eltudom vele képzelni,de szerintetek működne is?

17/L és 22/F



2016. dec. 12. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Tarthat örökké. De ne felejtsd el, hogy ezek az érzéseid most frissek. Hogy később is így lesz-e, azt csak ti tudjátok.
2016. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

17 evesen en is igy gondoltam, a kulonbseg csak annyi volt, hogy a baratom 21 eves volt akkor. Olyan orbitalis deliriumos marhasagokat mondtam teljes hittel emberek elott (sajnos), hogy "jaj, de jo, en mar ilyen fiatalon megtalaltam azt a ferfit (:"D), akit mas nok egesz eletukben keresnek, es mar koncentralhatok az elet tobbi teruletere. Karrier stb.". 22 eves koromra, 5 evvel kesobb mar kozom nincs az egykori tini enemhez. Hogy 32 eves koromra mennyit fogok meg valtozni, abba bele sem merek gondolni.

Egy a lenyeg: tartson, amig tartson, de ha mar kinlodas, akkor nem szabad tovabbhuzni, idoben eszre kell venni a jeleket, es nem szabad behunyni a szemet eloluk. Ezt megtanultam az elso kapcsolatombol szerencsere.

2016. dec. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
ha már pár hónap után feljött ez a dolog, akkor nem!
2016. dec. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tarthat. Ez alapszintű bilológia. 2-3 év a "szerelem" átlagos időtartama. Ugyanis kb ennyi idő kell ahhoz, hogy a szervezeted hormontermelése hozzászokjon az aktuális párod közelségéhez.
2016. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,még jöhetnek!:)

Lehet rosszul fogalmaztam...nem is magára az érzésre gondoltam,hanem a kapcsolatra. Azt tudom,hogy a szerelem egyszer elmúlik,de át is alakulhat valami sokkal bizalmasabbá.

2016. dec. 12. 17:07
 6/8 anonim ***** válasza:
5 ja át. Nyilván vannak élethosszig tartó kapcsolatok, bár egyre ritkábbak. De a szerelem nem örök, ez konkrétan tény. Egyebet nem tudok hozzáfűzni, kérem kapcsolja ki...
2016. dec. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tarthat. Ez alapszintű bilológia. 2-3 év a "szerelem" átlagos időtartama. Ugyanis kb ennyi idő kell ahhoz, hogy a szervezeted hormontermelése hozzászokjon az aktuális párod közelségéhez."


Ezt mi a párommal nem tudjuk vagy ránk nem érvényes a biológia - nekünk "nem sikerült" kiszeretni egymásból és bár sokkal több, mint 2-3 év óta vagyunk együzt, még ma is szerelmesek vagyunk egymásba, és a mai napig elöfordul, hogy csak úgy egymásnak esünk, mert annyira vonzó a másik számunkra.

2016. dec. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 persze. a szerelem után jön az önigazolás:) fogadjunk hogy nő vagy. de felőlem legyen, rád meg a párodra nem hat a biológia.
2016. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!