Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerettetek már bele 4 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek már bele 4 év elteltével a legjobb barátotokba?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, akit 6 éve ismerek. Heti rendszeressèggel találkoztunk mindig, volt hogy ő jött fel hozzám, volt hogy èn mentem vagy elmentünk valahova.


Igazából sosem tudtam rá férfikènt nèzni, hiszen az első pillanattól kezdve barátok voltunk, ő sem közeledett sosem felém, leszámítva 1-2 dolgot, semmi fèlreérthetőt nem csinált (ès azt is csak lehet, hogy bemagyaráztam magamnak).

Viszont 2 éve vettem èszre, hogy szèp lassan kezdek beleszeretni. Ha bajom volt, már csak attól jobb kedvem lett, ha a hangját hallottam. Olyan kisugárzása ès pozitív világnèzete van, hogy ilyen emberrel még nem találkoztam soha. Ha együtt vagyunk, akkor egyfolytában nevetünk valamin, de lehet vele komolyan is beszêlgetni.


A problémám az az, hogy nagyon megbízhatatlan, 3 helyen dolgozik, alig èr rá, nem nagyon lehet alapozni arra amit megigér ès emellett, pár embert leszámítva nagyon felszínes kapcsolatai vannak, amiket pont úgy ápol, mint ahogy velem is tartja a kapcsolatot. Felesèg nincs, 3 ève mentek szèt az èlettásával, azóta a párkapcsolatai is felszínesek és ritkán élik meg a 2 hetet.

Lehet velem.is csak akkor találkozik ha nincs jobb dolga stb. Nyilván szóba hoztam, de ilyenkor mindig az van, hogy velem nem szokott ilyet csinálni.

Mindenesetre megpróbáltam érzelmileg eltávolodni tőle, tudatosan "nem érek rá" fèl ève. Vannak rosszabb napjaim, amikor nagyon hiányzik ès vannak napok, amikor egy kicsit könnyebb. Viszont most kérdezte, hogy elmegyünk-e hètfőn megnézni a karácsonyi vásárt ès hiába tudom, hogy erősnek kellett volna lennem, nem tudtam nemet mondani. Ha nem megyek, akkor itthon verem a fejem a falba, ha megyek akkor megint fellángol az, amit eddig igyekeztem elnyomni.

Ti mit tennétek a helyemben?

30N, 40F



2016. dec. 18. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdekes történet. Nekem tetszik. És hogy volt ez, hogy átmenetek egymáshoz, akkor mit csináltatok? MEg neked voltak kapcsolataid ebben a hat évben? Ők mit szóltak ehhez? És az mit jelent, hogy nem érsz rá? Nem is találkoztatok fél éve?
2016. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Beszélgettünk, kávéztunk volt amikor pálinkáztunk, kajáltunk stb. Sosem volt köztünk semmi ha erre gondolsz. :) mondjuk ebben semmi különös nincs, mert vannak barátaim akikkel szintén szoktunk ilyesmit csinálni.

Voltak kapcsolataim, de igazából mindig bemutattam a barátaimat, szóval ebből sosem volt gond szerencsére.

Az, hogy nem érek rá az azt jelenti, hogy nem találkoztunk fèl éve. Ilyen szempontból "mázlim van", mert ő nagyon elfoglalt, én meg tudatosan nem igyekeztem, hogy kompromisszumra jussunk a találkozókat illetően.

2016. dec. 18. 23:17
 3/4 anonim ***** válasza:

fiú vagyok, volt már hogy egy lànyba egy év után estem bele.

Mi változott?

2016. dec. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. és az miért van, hogy nem próbálod meg kicsit feszíteni itt a húrt, hogy mi történik?


egyébként én tök szeretnék egy ilyet egy nővel, hogy nincs semmi férfi nő dolog, csak barátság. senki nem akar semmit és lehet tök őszintének lenni és tudni, hogy ez a kapcsolat sokáig meglehet bármit is csinálok amúgy.

2016. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!