Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elengedni valakit?! Akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spawn92 kérdése:

Elengedni valakit?! Akit szeretunk, de megis el kell engedni?! Hogy működik ez?!

Figyelt kérdés
Hagyd, hogy kicsússzon a kezeid közül, mennie kell… Ne kapj többet utána... Harcoltál már eleget, s ha ez kevés volt, itt az idő elengedned. Egyedül küzdened értelmetlen. Az, aki most ő, egyszerűen nem való az életedbe, talán soha nem is volt és soha nem is lesz, csak Te szeretted volna. Mindennél jobban. Talán... még nem érett azzá a személlyé, akinek melletted a helye, talán még vár rá néhány út, amit végig kell járnia, és egyszer visszatér, ha majd azzá válik, akire vágytál. Nem tudhatod, mit hoz a jövő, senki sem tudhatja, ezért csak a jelen mondhatja meg, most, mit kell tenned. Most, ha menni akar, el kell engedned… A búcsú szóljon mindig örökre, hogy a várakozás ne fossza meg semmitől az életed, de ma már tudod, ha valakit elengedsz, azzal lehet, hogy nem elveszíted, hanem esélyt adsz arra, hogy egyszer visszajöjjön úgy, hogy már készen áll. Ha hozzád tartozik, megtörténik, mert az Élet bizony… Oscar-díjas rendező.

2016. dec. 30. 04:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a Sors-ban.
2016. dec. 30. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Diavolino44 ***** válasza:
Most ehhez mit vársz mit írjunk?
2016. dec. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak a kérdést olvastam el... Nehezen! De mihamarabb el kell. Tereld a gondolataidat, kösd le magad, stb...
2016. dec. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egy nős férfit szeretek. Ő is oda van értem, de csak szeretőnek kellek neki. El kellett engednem, mert én nem az a nő vagyok,aki ebbe belemegy. Szeretem, fáj a döntés. Rengeteget gondolok rá....de majd elmúlik. Semmi sem tart örökké.
2016. dec. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz, de ha igazán szereted, akkor azt teszed, ami a legjobb neki, neked is jobb lesz így. Aztán háth csoda történik és visszatér.
2016. dec. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez szép írás.De a való életben nem ilyen egyszerű!Én elengedtem, vagyis ibkább elküldtem.Még mindig vannak érzések mind a kettőnkbe de már a múltba vissza nem mehetünk. Nekem családom van férjem, gyerekem.Neki nincs senkije csak jönnek mennek a nők az életében de a mai napig mondja h én voltam neki az igazi és nagyon bánja a multat...
2016. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te megválaszoltad a saját magad kérdését. A 2.? válaszolónak üzenet, hogy bizony, nem mi rendezzük a sorsunkat, mi bármit akarhatunk, ha nem az az út van kijelölve számunkra, nem fogjuk elérni. De azért küzdeni kell, nem vitás.
2016. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!!

Es sajnos szomoru, de el kell fogadni, amikor mar a leheto legtobbet megteszed valakiert, de nem kapsz viszonzast az elengedes mellett kell maradni..

En ugy erzem, hogy mindkettonket figyelembe veve igy lesz a helyes!! Baar az o velemenyet nem kerdeztem ki mert mar nem beszeltunk tobb mint egy hete.. Es o azota se keres.. Igy vagy nem erti miert nem beszelunk.. Vagy nagyon is jol

2017. jan. 1. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!