Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az orvosomba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az orvosomba?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy balesetem, 3hete kórházban vagyok, itt töltöttem az ünnepeket,ő is bent volt szinte minden nap, nagyon kevesen maradtunk az osztályon, sokat bejött, karácsonykor nagyon szomorú voltam egyedül, hozott nekem egy felfújt gúnyosaztyűt :) meg kapott az egyik betegétől bonbont és megosztotta velem, nagyon jólesett. Szilveszterkor hozott kölyökpezsgőt :)

Nagyon jófej, nagyon megkedveltem, sokat beszélgettünk,sokat mesélt magáról. 20 éves vagyok Ő olyan 35 körüli.

Ha már nem leszek a páciense,szerintetek lehet köztünk valami?



2017. jan. 3. 11:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
47%
Ha lány vagy, akkor szexkapcsolat lehet, ha fiú vagy akkor álmodozz csak.
2017. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

lány vagyok.

Gumikesztyűt :D

2017. jan. 3. 12:01
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Felejtös. Túl rutinos a pasi, ezeket a meglepi ötleteket nem most talalta ki,biztos eljatszotta már párszor. Te meg elaléltál,m neked meg uj. A noverek tudnanak meselni.
2017. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy van-e családja.

Ha van, akkor ne tégy semmit.

Ha nincs, akkor lehet gondolkozni. Gyanítom azonban, hogy ő azért nem mer majd kezdeményezni, mert nehogy kirúgják az állásából, hogy munkaidőben "kezdeményez", vagy kvázi "molesztál"... És egyébként is hány hölgy csinálhatja ezt vele nap mint nap. Szóval ha tudnál valamit elképzelni közetetek, akkor kérdezz rá (bár kissé erősen hangzik), vagy engedd el ezen gondolataid.

2017. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Egyedülálló :)

Volt egy menyasszonya, 10 hónapja szakítottak,azóta magányos farkas (Ő mondta így).

2017. jan. 3. 12:39
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
18 éve az egészségügyben dolgozom, van egy kis rálátásom a dolgokra! Én azt mondom neked hogy engedd el! Valószínű játszik veled! Maximum arra fogsz neki kelleni hogy megdöntsön! Ne haragudj a vulgáris szavakért, de nem hiszem hogy egy orvos bármi mást is akarhatna tőled! Főleg úgy hogy nem is ismer / 3 hét ismeretség nagyon kevés/
2017. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
100%

Ha ennyi mindent elmondott magáról, nem hiszem, hogy "csak meg akar fektetni".

Mennyi ideig leszel még bent?

Közeledett feléd?

2017. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
46%

bocs, de nagyon buta vagy ha azt hiszed hogy nehany numeranal tobbet akarna toled

de ha ez megfelel neked akkor hajra

2017. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
# 7/8 Szerinted nem azt mondja amit hallani akar?? Csak kérdezem!
2017. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
-Jav: 7/9
2017. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!