Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rosszul esne ferfiak, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne ferfiak, ha nem vallalna fel a no a koztetek levo ismeretseget?

Figyelt kérdés
szoval mi nem vagyunk komoly kapcsolatban, bar en szeretnem, bele is szerettem a fiuba, de o most nem vagyik komoly kapcsolatra. Kerdeztem tole, es azt mondta, hogy nem meselt rolunk senkinek semmit, meg nyilvanos helyen nem is talalkoztunk, de a baratjatol megtudtam, hogy nagyon is tema vagyok, sot az apja lajkolta egy fotomat, akivel nem is ismerjuk egymast. Nem reg, valakivel beszelgettem errol arrol es o felhozta ezt a fiut, hogy "most o is ezt csinalja", en meg nem mondtam semmit, hogy tudom, mert ismerem. Es mondtam a fiunak, hogy szo volt rola, de ugy tettem, mint aki most hallja eloszor, es o nevette. Akkor meg beszeltunk egy keveset, aztan meg el van tunve. Meg ha nem is akar tolem komoly kapcsolatot, ezzel megbanthattam? nekem rosszul esne, mert en szeretem, de o tudom, hogy nem engem. S olyan mar volt hogy egy fiu megszidott, amiert valakinek meseltem rolunk.
2017. jan. 5. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem pasi vagyok, de muszaj irnom :D

A leirtak alapjan becsuld meg az emberi ertekeidet es amilyen gyorsan tudod szakitsd meg vele a kapcsolatot. Uriemberre, rendes ferfire vagysz? Vagy egy luzer alakra aki csak azert nem vallalja fel a szep baratnojet mert mas csajokat d#g? Plusz egy gerinctelen figura. Ezek alapjan. Aztan nem itelkezek mert keves az info.

2017. jan. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!