Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok bele szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok bele szerelmes, mégis nem értem miért történik ez?

Figyelt kérdés

Régóta ismerem, jókat lehet vele dumálni, meg hülyülni. Végre kezdtem boldog lenni, hogy hátha valami lesz végre valakivel, akivel jól érzem magam. Nem vagyok bele ugyan szerelmes szerintem, mivel külsőre nem igazán az ideálom, viszont igénylem, hogy sokat beszéljünk, szinte minden nap...

A mésik dolog, hogyha nem vagyok bele szerelmes, akkor miért zavar az, hogyha más csajoknak irogatja, hogy szép vagy. Egyáltalán normális az részéről, hogy a sógornője képei alá gyakran irogatja, hogy szép vagy, csinos vagy..., ha előzőleg mindig kijelenti, hogy én kellek neki.

24L


2017. jan. 6. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"hogyha nem vagyok bele szerelmes, akkor miért zavar az, hogyha más csajoknak "


Birtokolni akarod.

2017. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért akarnám birtokolni?
2017. jan. 6. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert azt szeretnéd, hogy rád figyeljen, veled foglalkozzon, és fáj a kis egódnak, hogy nem téged ajnároz, hanem valaki mást.

Elég hányinger hozzáállás, eldönthetnéd, mit akarsz.

2017. jan. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az fb-n még nem láttam olyat, hogy valaki kiírta volna a másik iránti nemtetszését. Te igen?
2017. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem muszáj feltétlenül hozzászólásokat irogatni, szó nélkül is lehet hagyni a fényképeket.
2017. jan. 6. 12:37
 6/7 anonim ***** válasza:

?? ha nem akarsz tőle semmit,minek húzod....?

tipikus hülye p...a vagy

2017. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy szüksége van az egódnak arra, hogy egy pasi odáig legyen érted, és mivel ennél a pasinál jelenleg nincs jobb, ezért azt szeretnéd, hogy ezt ő tegye meg.


Ha majd lesz jobb, akkor majd attól akarod majd ezt megkapni, emezt a pasit meg majd letojod.


De ez még a jobbik eset, mert legalább itt nincs érted odáig ez a pasi. Egyébként ha odáig lenne, te akkor sem akarnál tőle semmit, csak hitegetnéd, ellenben ha jönne az új pasi, akkor meg simán pofára ejtenéd.


Ez az egyik legundorítóbb női tulajdonság, és íme, te most bemutattad nekünk, hogy ilyen vagy...

2017. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!