Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány évesen találtátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen találtátok meg a férjeteketek/feleségeteket?

Figyelt kérdés
És most hány évesek vagytok?

2017. jan. 7. 11:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Én, 26, párom 16 volt és most vagyok 60. Ja és azóta is együtt.
2017. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

1es ,de pedofil vagy. Még nem találtam meg,szerintem nem is fogom. 26/N

Privi nem kell,ugyanis nem itt akarok keresni!!

2017. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%

Hát igen...más hülye, de te remekül csinálod.


Ha egy mód van, ne szaporodj, métely vagy a társadalomban, kedves kettes.

2017. jan. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Születésemkor.
2017. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Mi bajod van 3-as??! A helyedben én sem szaporodnék
2017. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én 23 éves voltam, a feleségem 35 mikor megismerkedtünk.
2017. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%

A hihetetlen nagyképűséged, ostobaságod. 26 évesen nem találod meg a társad, de itt nem ismerkedsz, és a másik pedofil......csak mert neki sikerült és leélt egy életet a társával!!!!


Élősködő grófkisasszony! Mi értelme itt nyávogni, ha egy emberi roncs vagy, aki még a kérdést sem tudja értelmezni? F/38, tanár.

2017. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én egyszer megtaláltam 26 évesen aztán 8 hónapig házasok is voltunk, aztán megtaláltam 31 évesen is és 13 hónapig voltunk házasok.

Többet nem házasodok meg az biztos.

2017. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy 18 évesen, de mégse, most 25 évesen még mindig nem találtam meg a férjemet. Remélem ő hamarosan rám talál :)
2017. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

7-es én vagyok ostoba meg nagyképű. Nem én reklámozom magam éjjel nappal priviben hogy 38!éves dom vagyok,te hol laksz..szánalmas! Ahhoz képest ,hogy te 38vagy és még mindig nem találtál senkit ,te is érzelmileg roncs lehetsz ,és lelkileg sérült!!!

Attól most ,hogy 26évesen nincs pasim nem azt jelenti,hogy roncs vagyok idióta....

Talán nem kell szánalmas pasi,aki elhagy ,megcsalna,és megalázna előbb-utóbb...!!!

Mielőtt ítélkeznél ismerd meg a másik életét ,tanár léttedre nem vagy valami értelmes...

Gondolkozz mielőtt beszélsz és ítélkezel!!! Ja azért 26évesen nem egy 16éves kislánnyal kellett volna összejönnie az 1esnek ,hanem korban hozzá illőt kellett volna választania,nem egy kislányt,de nyilván a saját korosztályában nehezzebben talált volna magának valakit akit hülyít.

Igen nem ismerkedem itt,tán olyan nagy baj,de semmi közöd nincs hozzá ,hogy én hol ismerkedem,itt ugyanis csak perverz ,idióták vannak....

Nyugodtan lepontozhatsz,akkor is megírom a véleményem ,mert ez egy ilyen oldal és erre van,ha nem tetszik ez van

2017. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!