Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem/szakítás után barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem/szakítás után barátság?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek/ha történt így akkor hogy történt nálatok? Békés volt az elválás, elmúlt a szerelem és utána pár hónappal vagy évvel barátok lettetek, mert azért nem akartátok elveszíteni azt a személyt, akivel lehet, hogy kapcsolatban nem működött már, viszont attól még jól kijöttetek?

2017. jan. 11. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Soha egy exemel sem maradtunk baratok.Volt amelyik akarta,de én köszönök nem kértem belőlük.
2017. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom... szerintem annyi ember van még a világon, miért pont azzal kell barátkozni, akivel le lett zárva egy kapcsolat? Teljesen mindegy, hogy nem fogtok többet dugni, szerintem ami elmúlt, elmúlt, tovább kell lépni. Valamelyikőtök úgyis többet lát majd bele megint, ez 110%... És jön a bukta.
2017. jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szergej55 ***** válasza:
Mit tudna neked adni, amiért bármi kapcsolatot érdemes lenne vele fenntartani? Szerintem semmit.
2017. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel egy későbbi kapcsolatot rendesen taccsra lehet vágni, mert hiába voltatok előtte is barátok egy kapcsolat után megváltozik minden. Az pedig elég kellemetlen egy új kapcsolatban, ha te az exeddel jársz össze dumálgatni.
2017. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!