Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A biztos helyet választanatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biztos helyet választanatok vagy a szerelmet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ilyen helyzetben csak szerintem a lehtobb ember nem hagyná ott a biztosat a szerelem ért, ez miért van?

Ti melyiket választanatok?


1. Biztos

Van egy elettarsad mellette csajozol de ha ki derul nem hagy ott. Van egy gyereketek, az asszony főz mos takarít csak a lényeg hiányzik, nem szeretitek a nőt.


2. Szerelem

Megismertek egy lányt, de ugyebar családok van.

Érzitek hogy bele fogtok szeretni, bele is szerettek.

A felesegetek ellentéte, mindent meglehet vele beszélni, nem veszekszik veletek minden hülyeséget, jó vele lenni.

De tudjatok hogy ő akármikor kidobhat titeket hiszen nem tőletek fugg meg fiatal.


1 vagy 2?


2017. jan. 17. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
2. Bár én nőben.
2017. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:
47%

2,mert amíg tart,addig szép az élet!

f

2017. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondták már: ami nem megy, azt nem kell erőltetni!


Sok házasság végződik válással! A szóban forgó pasi egy gerinctelen p..cs, aki még döntésképtelen is, elvan a langyos sz..ros vízben, csak hogy a kényelme meg legyen. Tehát még EGOISTA is!


Az viszont már nem jut el az aprócska agyáig, hogy a drága gyereke róluk mintáz mindent, tehát, amit a szülők csinálnak, azt csinálja utána a gyerek is.

Tehát ha a gyerek előtt megy a hazudozás, lehet, hogy az asszony nem veszi észre, de a gyerek sokkal élelmesebb és jobb megfigyelő, ezt fogja eltanulni!


Minek elcs..szni a drága időt, miközben úgyis kevés van belőle?


A család és a gyerek nem kifogás!

2017. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért nem veszekszik veled a kiscsaj, mert naiv és csak a jó oldaladat látja. Ha váltanál ő is veszekedne veled "minden hülyeségen", azon hogy miért csalod, mert őt is csalni fogod, rá fogsz unni nem adok két évet.
2017. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy nem értem miért vesztek el olyan nőt akit nem szerettek?
2017. jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5


az elején még mindig mindenki szereti egymást (most hagyjuk az érdekkapcsolatokat), csak később sokan nem tesznek semmit a kapcsolatért, aztán meg sírnak, hogy miért ment tönkre!

2017. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!