Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy reagálnátok arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok arra, hogy 4 év után szerelmet vall az egyik pasi ismerösötök?

Figyelt kérdés

Véletlenül találkoztunk újra, és beültünk egy beszélgetésre, amiböl 2,5 óra lett. Elmondta, hogy szerelmes volt belém, és még mindig tetszem neki. Folyamatosan bókolt, nagyon kedves volt, miközben beszélt, sokszor könnyes lett a szeme, elérzékenyült. Azt említette, hogy mindent megadna nekem, ugyanakkor nem volt teljesen egyértelmű azzal kapcsolatban, hogy most mit is szeretne tőlem. Érdekes érzéseket váltott ki belölem, az biztos, egész éjszaka ezen gondolkodtam.

Igazából semmi konkrétumról nem beszéltünk, ma fog hívni azt mondta.

Szerintetek lehet ebből valami, szóval csak hagyjam, hogy történjenek a dolgok maguktól?


2017. jan. 18. 11:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Adnék neki egy esélyt bár az kicsit ijesztő, ha sokszor könnyes lett a szeme
2017. jan. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért ijesztő szted?:)
2017. jan. 18. 12:07
 3/17 anonim ***** válasza:
Nincs gond az érzelmek kimutatásával, de szerintem ez már túlérzékenység
2017. jan. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Nekem nem ijesztő a könny. 4 év alatt simán kialakulhatott benne komolyabb érzelem. Inkább a "mindent megadna" riasztana. Ez elég beteges szerintem, bár lehet nem gondolja olyan komolyan.
2017. jan. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem találkoztunk 4 éve...

A "mindent megadna" az érzelmi részére vonatkozik, nem az anyagiakra szerencsére.

Kíváncsi vagyok, mi lesz ebből. Lehet, hogy csak kiöntötte a szívét, aztán ennyi.

2017. jan. 18. 12:16
 6/17 Krukutyán Levente ***** válasza:
70%

Jeszus milyen válaszok... beteges meg baj, hogy vannak érzelmei meg hogy "mindent megadna". GYK agyi szint.


Adj neki esélyt. Persze az se kizárt, hogy jó színész és pszichopata egyszerre, de erre kisebb az esély...

2017. jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem derült ki arról, hogy TE hogyan viszonyulsz hozzá: mennyire szimpatikus, vonzó számodra, mennyire vagytok közös hullámhosszon, mennyire tetszik neked az értékrendje, gondolkodása, stílusa, szóval úgy általában minden hiányzik, ami alapján azt lehetne mondani, hogy neked kell ez a pasi...

És mivel meg sem említetted, ezért gyanítom, nem is mozgatott meg benned semmit mint ember, mint férfi...

Csak maga a szituáció az, ami vonzó számodra: az, hogy valaki odavan érted. Ez persze jóleső érzés, de egy kapcsolathoz édeskevés.


Nemrégiben fordult elő, hogy az ismerősi körömből egy férfi egyértelmű jeleket tanúsított, hogy bejövök neki. Persze meglegyezgette az egomat, meglódította a fantáziámat. Viszont nagyon rövid idő alatt be kellett látnom, hogy semmilyen szempontból nem az esetem, egyszerűen maga a helyzet jön be: hogy bejövök neki. A férfi nem. Innentől kezdve pedig végtelen ostobaság lett volna biztatni, vagy akár bármibe belekezdeni vele.


Olvasd vissza, amit írtál... a tudatalattid egyértelműen jelzi, hogy semmi érdekes nincs számodra ebben a férfiban, csak annyi, hogy bókol és kedves veled.

2017. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nagyon is tetszik, elidult bennem valami, a pillangók a gyomromban, ez pedig elég egyértelmű.:)

Csak nem látok tisztán, hogy mit szeretne valójában. Nem akarom beleélni magam, mivel hajlamos vagyok rá. Én úgy tudom, hogy nem is független, de ezt nem kérdeztem meg.

2017. jan. 18. 12:43
 9/17 anonim ***** válasza:
hát, ha felhív kérdezz rá, mit szeretne tőled, aztán mérlegelsz. Felesleges találgatni, én is jártam már úgy többször is hogy egyértelmű jeleket kaptam, aztán kiderült, hogy nem úgy gondolta. Úgyhogy én most már mindig rákérdezek. Nekem ne utalgasson, meg ködösítsen senki.
2017. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%
3, fogadjunk hogy csaj vagy, és te mnden szrért sirhatsz, de egy férfinek mg csak könnyes sem lehet a szeme mert "túlérzékeny" lesz tőle.
2017. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!