Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járna velem, de még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járna velem, de még nem szerelmes?

Figyelt kérdés

Hogy lehet úgy járni vkivel, hogy nem vagy szerelmes belé??


Ezt egyszerűen nem értem... Számomra a "járás" a szerelemtől (is) lesz más, különlegesebb a többi kapcsolati formáktól.


A srác akivel szexnek indult a dolog, azzal jobban is összeismerkedtünk, azt mondta , hogy tudna velem járni de még nem szerelmes.

Ezt nem igazán tudom hova tenni.

Eddig csak egyszer volt szerelmes, a lány összetörte a szívét, azóta akikkel összejött azokat a nőket nem szerelemből szerette.


Valaki megtudná mondani, hogy ez mégis mi a f-@-szom, hogy járna de szerelem nélkül?!


Előre is köszi :)



2017. jan. 18. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha szexnek indult a dolog akkor kár bármit is elvárni tőle...
2017. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
semmi, csak védekezik az ujabb szivösszetörés ellen. nem kell készpénznek venni, maximum annyit kell tudnod, hogy ha szerelmes is lesz valaha a csóka, biztosan nem fogja bevallani sem neked, sem senkinek.
2017. jan. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. jan. 18. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyi idős vagy, és hidd el, még nem voltál igazán szerelmes, ha így vélekedsz. A szerelem általában már a kapcsolatban történik úgy igazán, miután megismerted a másik több arcát is. A másik, hogy az ember pár év és néhány csalódás után megtanulja fékezni az érzelmeit.
2017. jan. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket :)
2017. jan. 22. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!