Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem Őt el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem Őt el?

Figyelt kérdés
Nem tudok mit tenni.Miért??? Mert szertem,annyira h belebolondulok.Mit tegyek segitsetek,kérlek,nem sajnáltatni akarom magam, de ha van valami tanacsotok segitsetek.5 éveismerem 4 éve szeretem.És tudom h ő is érez irántam valamit,máshogy bánik velem mint a többi kollégájávalpersze mindenkivel barátságos emberi és még sorolhatnám de velem ,kedvesebb oszintebb, mindig engem néz,vigasztal ha szomorú vagyok a bajban mindíg mellettem állt,s nem kért cserébe semmit,nem kerdett sose semmit mi miért,csak ott volt és támogatott,sokszor hangsúlyozta nagyon szeret,és történjen bármi ő ott lesz segít amiben csak tud én meg belezugtam s ha ez nem elég, ő a főnököm,s ami rosszabb felesége van, de nem szereti mivel elmondta nekem h szeretni szereti, de nem szerelmes belé, soha nem is volt,és ezt az öccsétől is hallottam,meg azt is hogy nem boldog a házasságban,de akkor sem tudnék egy házasságot szétválasztani,nem akarom h miattam menjen tönkre.El kell fekejtenem mit tegyek munkát nem válthatók, jó munka és szeretem csinálni és a fizetés is elég jó.Mi legyen??? A durva kimokat lecci nelkulozzetek. Köszönöm.

2017. jan. 21. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem nehéz úgy felejteni hogy rendszeresen látod öt, komunikaltok is és meg munkahelyet sem szeretnél váltani.

Nem akarsz választó kenni egy kapcsolatban, ezt megértem, de akkor bokdog sem leszel, vele legalábbis biztosan nem.

Nem lehet ezt így megoldani?! :(

Volt valami köztetek szerintem?! 5-év ism, 4-év szerelem.

2017. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Néhány lopott pillantás, arcra puszi,ölelés,és pár ebéd, ennyi
2017. jan. 21. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy másik munkát keresel, amit jelenleg nem akarsz, vagy próbáld elterelni róla a figyelmedet, pl ismerkedj randizz, hátha valaki felkelti az érdeklődésedet. De így, hogy mindennap látod, és hogy puszi meg ölelés van, így csak kínzod magad, és egyhamar nem fog változni az érzésed. Ha ott maradsz, akkor sokkal hosszadalmasabb és fájóbb lesz az elengedés.
2017. okt. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem egyedül a munkahej vàltàs segithet rajdat .Mégha nem is akarsz melót vàltani akkor sem egészséges ez neked lelkileg.Sztem ülj le vele ês mond el neki hogy mit érzel irànta tegyetek a dolog végére pontot .Akkor majd neked is könnyebb lessz elengedni.
2017. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat
2017. okt. 11. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!