Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akar olyanná tenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bubblecat kérdése:

Miért akar olyanná tenni, mint amilyen a volt barátnő volt? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Barátommal mostanában régi képeken nézegettünk,és láttam,hogy tele van a gépe a volt barátnöje képeivel,igen akadt még erotikus is,amin nagyon meglepődtem. Szerinte vegyek virágos ruhát,mert de csinos,közben a lánynak is az volt,mosolyogjak mindig,mert a lány is vidám volt,ne hordjak melltartót,mint kiderült a másik lány se viselt.Ugyan azokaz a képeket csinálta meg velem,mintha lesifoto lenne,mint a volt lánnyal..

2017. jan. 23. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Még őt szereti, nem te kellesz neki, hanem egy pótlék.

Hogy te mit teszel, az a te dolgod. Én azt tudom, hogy hasonló helyzetben inkább kilépnék a kapcsolatból, és keresnék olyat, akinek én kellek.

2017. jan. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az exét szereti, pótlék vagy. Legyen önbecsülésed és keress olyat, aki szeret.
2017. jan. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is meg öt szereti! :(

Ha megismerek valakit azért jövök vele össze mert tetszik nekem, úgy és ahogy van.

Ha változtatni szeretnek rajta az már nem is ő volna, meg vagyodik utánna.

2017. jan. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!