Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tehet az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tehet az ember arról hogy szerelembe esik? Tehet ellene?

Figyelt kérdés
Én kétszer voltam szerelmes életemben, de úgy érzem nem volt befolyásom rá. "Villámcsapásként" ért. Ahogy megláttam őket, onnantól már nem tudtam kiverni a fejemből egyiket sem. Az egyik 17, a másik már 30 felett történt.
2017. jan. 23. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem az, amikor testileg és lelkileg is odavagy valakiért.

Ha csak meglatod, akkor megtetszik a külseje. Nem lehetsz szerelmes valakibe, akinem a személyiségéről semmit sem tudsz.

2017. jan. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1, Pedig igen. Sok dolgot elárul a tekintet, beszéd, testtartás, de még a járás is. Tökre lejön ki milyen, és az is tudnál-e vonzódni hozzá. Most nem sima "tetszikre" gondolok. Olyan naponta van. A kérdés persze nem ez volt.

A szerelemről kérdeztem, az sem gond ha valakinél ez hónapok alatt alakul ki.

2017. jan. 23. 09:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Arról nem tehetsz, hogy szerelmes leszel. Nem te döntöd el, hogy kibe szeretsz bele. Néha még indok sem kell hozzá, egyszerűen csak megtörténik. Tenni ellene maximum úgy tudsz, hogy ha egyáltalán semmilyen formában sem érintkezel emberekkel.
2017. jan. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Arról hogy szerelembe esel, nem tehetsz, legalábbis szerintem az önkéntelen dolog. Ellen viszont lehet tenni, bár kegyetlenül nehéz.
2017. jan. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amiről te beszélsz (leírásod alapján) azt úgy hívják, hogy fellángolás. A (valódi) szerelem ahhoz még nagyon messze van.

Nem külsőségektől függ. A másik egész személyisége érdekel és kitartasz mellette. Ez oda-vissza igaz.

Tipikus tünetek amiket te is írsz, villámcsapásként jön meglátod és folyton rágondolsz. Valamilyen szinten függés is mert a gondolataidat befolyásolni tudja.

Igen, tehet ellene. Tudatosan hozzáállsz és önismeretet gyakorolsz és nem adod át a hamis érzelmeknek a kontrollt.

Már bocs, hogy ilyet írok, de nem 1 könyv a témában kitér rá.

2017. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem lehet tenni ellene.Én nagy szabadságigényű lány vagyok,több mint 1 éve szingli és nemis akarok kapcsolatot,egyszerűen kiábrándultam belőlük,már nem tudom azt hinni,hogy bármi is örökké tart.Így viszont csak fájdalommal járnának.Különben is szingliként érzem a legjobban magam,azt csinálok,amit akarok :)


Ez idő alatt viszont sokat buliztam és sok pasi jött ismerkedni,de egyikbe se lettem szerelmes,fellágolás ugyan volt,de tudatosan nem lettem szerelmes,mert nem akarok az lenni.Szóval a fellángolás ellen nem nagyon tehetsz,de szerelem ellen igen.

2017. jan. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!