Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak én vagyok ilyen beteg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen beteg?

Figyelt kérdés
Úgy értem egyszer csak elkezdett nézni egy férfi. Eleinte ezt gondoltam magamba,hogy nem igaz mi a f.omat néz állandón. De ahogy egyre többet láttam őt,teljesen belézúgtam. Létezik ilyen? Vagy csak én vagyok ennyire beteg?
2017. jan. 23. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te alpári disznó, hogy beszélhetsz így? :D Igen, csak te. :D
2017. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát, hogy őszinte legyek a béna lányregényekben szokott hasonlóan indulni, szóval biztos volt már ilyesmire példa a világtörténelemben.


Azt a részét viszont nem értem, hogy hogyan zúghattál bele, mikor még nem is beszéltetek. Ez inkább csak külső alapján történő vonzalom esetleg rajongás. Ez így viszont elég gyakori, mindkét nemnél.

2017. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De egész nap rá gondolok,és érzem azt a jó érzést a gyomromban,ha rá gondolok.
2017. jan. 23. 20:46
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es mi az ,hogy igy ?? Nem is vagyok alpári... :D
2017. jan. 23. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
"mi a f.omat néz" Te himnemü vagy?
2017. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jól van már,csak leírtam,hogy mit gondoltam ,akkor.
2017. jan. 23. 20:50
 7/9 A kérdező kommentje:

Vagyis ilyen létezik,hogy az elején nem tetszik,később meg totál belézúgsz?

Milyen indokkal menjek oda amúgy?

2017. jan. 23. 20:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy létezik... ugyanmár... Nekem a barátságaim fele úgy kezdődött, hogy utáltam a fickót/lányt, amikor a látóterembe került. Aztán mindketten csiszolódtunk, eltelt pár év és sok közös kalandba kerültünk... aztán valaki eltűnt valakivel meg jóbarátok lettünk.


És lányokkal is volt, hogy utáltam, aztán egyszer csak mégis megtetszett... vagy olyan is volt, hogy ismertem egy ideje, de fel se tűnt nekem, mert szürke egér volt... aztán egyszer csak jobban megismertem és belezúgtam.


Mondjuk ilyen, hogy csak néztem és belezúgtam... hát azért szerintem ez eléggé lány beütés. LÁNY... és nem nő. legalábbis remélem...

2017. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
UGYANEZ VAN VELEM.:D Ősszel kezdtem az egyetemet, volt egy srác aki folyton nézett, nagyon nem is tetszett, aztán egy idő utan eljutottam arra a szintre hogy folyton ra gondolok, es mar ránézni se merek, mert elvorosdok. Közben (sajnos) (még) nem ismerem. :(
2017. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!