Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm fenekébe csapnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm fenekébe csapnak, ezt hogy lehet lereagálni?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés 0 pont tudom :( viszont nálam egy ilyen dologgal a cérna elpattanna.. a bárátnőm ezzel szemben azt mondja,hogy nem szeretné ha miatta akárkit is bántanék.. ezt a szituációt hogy lehet lereagálni ?

2017. jan. 23. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen helyzet,én úgy reagáltam le,hogy a pulcsijánál fogva hozzányomtam a falhoz,szabaodn hagytam a jobb kezét és mondtam neki,hogy tegye meg még egyszer,csak az arcomba,ha meri,utána nem cisnálta
2017. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőd helyében lennék, én adtam volna a pofont. Te már csak a másodikat tudtad volna adni...


Ilyet nem engedek senkinek...

2017. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a komenteket jó tudni hogy nem csak én reagálom igy le..
2017. jan. 23. 21:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy egy kis széplélek a barátnőd, aki tényleg nem akar senki semmi rosszat, vagy téged félt attól, hogy az erőszakoskodó majd füttyent a haverjainak és péppé vernek téged. Lehet a te védelmedben mondta ezt.
2017. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha velünk történt volna ez, akkor mire észbe kaptam volna, a feleségem már régen lekevert volna egy olyan kolozsvárit a nyúlkálósnak, hogy csak köpködte volna a fogait szerteszéjjel.
2017. jan. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem az egyik osztàlytàrsam fogdosott egy ideig. segg és mellet is. Többször szóltam neki csak szavakkal, mert úgy voltam vele, hogy nem feltétlen kell egyből pofozkodni. Mivel nem hasznàlt, az első és egyetlen pofonjàt az egész osztàly előtt kapta. Kb akkor telt be a pohàr. Bocsànatot kért. Azt mondta nem gondolta hogy ez ilyen nagyon zavar. Az akkori pasimmal tàvkapcsolatban voltunk, azt se tudta hova jàrok suliba. Szóval nem csinàlt semmit mert nem tudott. Bàr amúgy se volt agresszív, csak velem mielőtt dobtam.
2017. jan. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!